IFS dla firm - rozwiązania branżowe


Firma IFS oferuje branżowe rozwiązania dla firm na całym świecie. Rozwiązania te wykraczają poza ramy tradycyjnego systemu ERP i zapewniają unikalne dla danych branż funkcjonalności


Produkcja projektowa


Produkcja projektowa

System IFS dla przedsiębiorstw z sektora konstrukcyjno-budowlanego to nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie do zarządzania projektami, wspierające realizację dużych kontraktów. System umożliwia zarządzanie pełnym cyklem życia projektu w ramach jednego, zintegrowanego rozwiązania. Rozwiązanie oferuje zaawansowaną funkcjonalność zwłaszcza w obszarze zarządzania kontrolą kosztów projektu, planowania i śledzenia postępów, zarządzania ryzykiem i księgowości projektu. 

Więcej informacji na stronie IFS.

Sektor ropy i gazu


Sektor ropy i gazu

Firma IFS posiada bogate doświadczenie i ugruntowaną wiedzę w dziedzinie systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem w sektorze ropy i gazu. Oferta firmy IFS dla tego sektora obejmuje elastyczne rozwiązania do zarządzania realizacją projektów i zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa. Rozwiązania te ułatwiają przedsiębiorstwom obsługę pełnego cyklu życia zamówień, projektów i majątku oraz realizację usług.

Więcej informacji na stronie IFS.

Lotnictwo cywilne i sektor obrony


Lotnictwo cywilne i sektor obrony

IFS jest czołowym globalnym dostawcą oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management; EAM) i zarządzania serwisem w terenie (Field Service Management; FSM) dla sektora lotnictwa i obrony. Wszechstronne rozwiązania firmy IFS, przeznaczone dla producentów i dostawców usług dla sektora lotnictwa i ochrony, są opracowywane z wykorzystaniem dedykowanych branżowych komponentów programowych i wiedzy fachowej. Są dostosowane do specyficznych wymagań związanych z zarządzaniem cyklem życia majątku w sektorze lotnictwa i obrony.

Więcej informacji na stronie IFS.

Sprzedaż detaliczna


Sprzedaż detaliczna

Rozwiązanie firmy IFS dla branży sprzedaży detalicznej to kompleksowy, zintegrowany system, który zwiększa efektywność realizowanych procesów. System zapewnia łatwy i szybki dostęp do aktualnych danych we wszystkich obszarach działalności firmy: od budżetowania i prognozowania, przez strategię zaopatrzenia, zarządzanie zaopatrzeniem, logistykę i wewnętrzną dystrybucję, po obsługę sklepową i zarządzanie programami lojalnościowymi.

Więcej informacji na stronie IFS.

Produkcja przemysłowa


Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa to jeden z najważniejszych segmentów rynku. System IFS Applications, dzięki zaawansowanej funkcjonalności zarządzania projektami i obiegiem dokumentów jest idealnym rozwiązaniem dla producentów przemysłowych, w tym: producentów działających w modelu projektowania na zamówienie (ETO), konfiguracji na zamówienie (CTO) i produkcji na zamówienie (MTO) oraz w modelu produkcji mieszanej. System wspiera również skutecznie produkcję wyrobów niestandardowych.

Więcej informacji na stronie IFS.

Dostawcy usług


Dostawcy usług

System IFS Applications dla dostawców usług zapewnia przejrzystość i kontrolę działań, ułatwiając terminowe wykonanie zadań i pozwalając na optymalizację działań serwisantów w terenie. Rozwiązanie zapewnia m.in. obsługę takich funkcji, jak zarządzanie umowami serwisowymi, optymalizacja planowania trasy, zarządzanie obsługą serwisową, zarządzanie pracownikami mobilnymi, usługi MRO i predykcyjna obsługa techniczna.

Więcej informacji na stronie IFS.

Energetyka


Energetyka i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej to dla firmy IFS jeden z najważniejszych segmentów rynku. Firma IFS jest uznawana przez firmy analityczne za lidera wśród dostawców oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora energetyki i użyteczności publicznej. Oprócz innowacyjnych systemów EAM i ERP firma IFS oferuje również rozwiązania do zarządzania projektami, łańcuchem dostaw i usługami. Efektem jest kompleksowe rozwiązanie do zarządzania cyklem życia majątku przedsiębiorstwa (Asset Lifecycle Management – ALM).

Więcej informacji na stronie IFS.

Branża kapitałochłonna


Branża kapitałochłonna

Rozwiązania firmy IFS Applications 9 dla przedsiębiorstw z branży kapitałochłonnej ułatwiają zarządzanie projektami, zarządzanie majątkiem (EAM - Enterprise asset management) oraz zarządzanie jego integralnością. Firma IFS oferuje branżowe rozwiązania wspierające zarządzanie m.in. dla branży hutniczej i metalurgicznej, przemysłu górniczego i wydobywczego, sektora ropy i gazy oraz przemysłu celulozowego i papierniczego.

Więcej informacji na stronie IFS.

IFS - system ERP - szczegóły

Produkcja procesowa


Produkcja procesowa

System IFS Applications uwzględnia złożone procesy specyficzne dla branży produkcji procesowej. Rozwiązanie to zapewnia elastyczną i zintegrowaną obsługę procesu produkcji z pełnym śladowaniem łańcucha dostaw, od dostaw surowców do klienta końcowego. Doskonale się sprawdza w działalności produkcyjnej o zróżnicowanym charakterze, takim jak produkcja na zamówienie, produkcja na magazyn, produkcja powtarzalna, w jednym zakładzie, w wielu zakładach, na rynku lokalnym i globalnym.

Więcej informacji na stronie IFS.

Motoryzacja


Motoryzacja

System IFS Applications dla branży motoryzacyjnej jest dopasowany do potrzeb przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji i montażu pojazdów oraz dostawców podzespołów. System wspiera zarządzanie pełnym cyklem życia produktów: od etapu projektowania, poprzez zarządzanie popytem, łańcuchem dostaw, po produkcję, sprzedaż i usługi posprzedażne. Zapewnia również obsługę produkcji w modelu lean.

Więcej informacji na stronie IFS.

Zaawansowane technologie


System IFS Applications dla sektora zaawansowanych technologii jest używany przede wszystkim przez producentów i dystrybutorów sprzętu elektronicznego i półprzewodników. Rozwiązanie świetnie się sprawdza w złożonym środowisku produkcyjnym, opartym na realizacji zamówień i produkcji mieszanej. Wspomaga ono zarządzanie pełnym całym cyklem życia produktów, aktywów i usług przy pełnej integracji z zarządzaniem finansami i zasobami ludzkimi. Obsługuje funkcje zapewnienia jakości i śladowania. Wbudowane narzędzie Eco Footprint Management ułatwia prowadzenie działalności zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji na stronie IFS.

Kontakt

L-Systems sp. z o.o. spółka komandytowa

Biuro Poznań:

ul. Obornicka 330, 60-689 Poznań

Biuro Piła:

ul. Okrzei 18/102, 64-920 Piła

L-Systems@L-Systems.pl

www.L-Systems.pl

+48 67 349 11 09

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię i nazwisko
Proszę wprowadzić nazwę firmy
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail
Nieprawidłowe dane
Proszę wprowadzić treść wiadomości
Należy zaznaczyć, aby formularz został przesłany
(*) pola obowiązkowe
Nieprawidłowe dane