WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAMÓW INDYWIDUALNĄ WYCENĘ

Zarządzaj biznesem i produkcją łatwiej i efektywniej

Proponowane rozwiązanie pozwala na definiowanie dowolnych procesów biznesowych związanych z obiegiem dokumentów w połączeniu z funkcjami skanowania i rozpoznawania tekstu (OCR).

System Plus Workflow przeznaczony jest do realizacji procesów biznesowych zgodnie z przedstawioną niżej zasadą działania:

  • Użytkownik uczestniczy w procesach poprzez realizację zadań
  • Rzeczywisty proces jest odzwierciedlony w systemie w postaci mapy procesu.
  • Każdy etap procesu przyporządkowany jest do określonej roli biznesowej (np. „Akceptujący”), do której przypisane są stanowiska organizacyjne, na których realizowane jest określone zadanie.
  • Zadanie wykonane jest niezależnie od lokalizacji geograficznej przez odpowiedniego użytkownika, z poziomu przeglądarki internetowej.
  • Pełen zbiór zadań do wykonania znajduje się w indywidualnych skrzynkach zadań użytkowników.
  • Po realizacji zadania na danym stanowisku organizacyjnym, jest ono przekazywane zgodnie z mapą procesu do kolejnego stanowiska w postaci nowego zadania do wykonania
  • W trakcie realizacji procesu mogą zostać zdefiniowane zadania systemowe (automatyczne), które pozwalają m.in. na pobieranie danych z zewnętrznych systemów informatycznych, elektroniczną archiwizację dokumentów, czy powiadamianie użytkowników o różnych stanach procesów za pomocą wiadomości e-mail lub tzw. „wyskakującego okienka” (ang. pop-up).

L-Systems realizuje wdrożenia konkretnych procesów w ramach dostarczanego rozwiązania obiegu dokumentów oraz ich integrację z systemami ERP.

Zachęcamy do wypełnienia formularza, w celu uzyskania wyceny.

W przypadku problemów z wypełnieniem danych technicznych, prosimy o pozostawienie danych kontaktowych. Chętnie pomożemy.

FORMULARZ