System ERP Dedykowany Usługom i Produkcji Procesowej

ZAMÓW JUŻ TERAZ:

iScala Light

Epicor ERP iScala - JPK

Epicor ERP iScala - JPK

Dowiedz się więcej

Wdrożenia systemu iScala

Wdrożenia systemu iScala

Dowiedz się więcej

iScala Epicor ERP to kompletny, zintegrowany system wspierający zarządzanie w średnich firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. iScala Epicor ERP zawiera pakiet funkcjonalności, który odpowiada potrzebom nawet bardzo rozbudowanych przedsiębiorstw. Zarządzanie finansami, produkcja, zarządzanie serwisem, logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw (SCM), analizy i raporty, zarządzanie umowami, zarządzanie projektami, zarządzanie relacjami z klientem (CRM), to nazwy poszczególnych modułów systemu iScala Epicor ERP. 

iscala

SYSTEM EPICOR ISCALA DLA FIRM

Oprogramowanie iScala Epicor ERP łączy w sobie funkcje charakterystyczne dla różnych krajów i różnorodność dostępnych języków z najlepszymi funkcjami obsługującymi globalne modele biznesowe uwzględniające wiele firm lub wiele zakładów, które wymagają współpracy z klientami, dostawcami, firmami siostrzanymi i innymi partnerami w celu osiągnięcia operacyjnej i biznesowej doskonałości. Dzięki specjalnym, gotowym do użycia funkcjom, oprogramowanie iScala Epicor ERP pomaga przedsiębiorstwom uzyskać przewagę konkurencyjną w takich branżach, jak przemysł chemiczny i farmaceutyczny, przemysł elektromaszynowy, projektowanie, elektronika, podzespoły samochodowe, pakowane artykuły konsumpcyjne oraz hotelarstwo. 

Firmy mogą standaryzować procesy w poszczególnych jednostkach i oddziałach operacyjnych w oparciu o scentralizowany lub prekonfigurowany model oprogramowania iScala Epicor ERP , jednocześnie pozostawiając tę samą lokalizację i język charakterystyczny dla każdego zakładu w każdym kraju. Bez względu na wybrany model, centrale korporacji mają lepszy wgląd w informacje i operacje oraz mogą wdrożyć wspólne procedury, strategie i narzędzia kontroli w skali globalnej. 

Funkcje integracji dostępne w oprogramowaniu iScala Epicor ERP iScala umożliwiają konfigurację procesów biznesowych i łączność z zewnętrznym i wewnętrznym łańcuchem dostaw w celu zapewnienia przejrzystości i automatyzacji handlu. Dzięki temu obniżyć koszty operacyjne, skrócić czas obrotu towarami i zapewnić dostęp do informacji na temat podaży i popytu, co pomaga w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. 

Szeroki zakres funkcjonalności oprogramowania iScala Epicor ERP, od zarządzania klientami, poprzez produkcję, do obsługi posprzedażowej, umożliwia szybkie wdrożenie i automatyzację procesów kluczowych dla branży w każdym zakątku świata.