PRODUKCJA URZĄDZEŃ MEDYCZNYCHFirma Epicor® rozumie, że w przypadku producentów urządzeń medycznych sukces uzależniony jest od zdolności produkowania produktów najwyższej jakości. Muszą oni działać zgodnie ze skrupulatnie kontrolowanymi procesami produkcji, a wytwarzane produkty muszą spełniać najbardziej rygorystyczne normy jakości.

Epicor for Medical Devices to rozwiązanie do globalnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP), stworzone z myślą o firmach produkujących urządzenia medyczne. Narzędzie to wykracza daleko poza tradycyjne systemy ERP i umożliwia zarządzanie finansami, produktami, kontaktami z klientem (CRM), łańcuchem dostaw (SCM) itp.

Rozwiązania zaspokajające potrzeby biznesowe

  • Możliwość śledzenia cyklu eksploatacji produktu — od projektu, poprzez produkcję, aż do obsługi posprzedażowej

  • Dostęp do centralnego repozytorium wiedzy o historii procesów i produktów, zawierającego rozbudowane rozwiązanie do zarządzania cyklem eksploatacji produktu (PLM)

  • Integracja z rozwiązaniami wspomagającymi projektowanie 2-D CAD, 3-D CAD oraz E-CAD

  • Możliwość wykorzystania struktury zapewniającej zgodność z przepisami i normami branżowymi, włącznie z wymogami ISO 13485 czy FDA (21CFR11)

  • Skrócenie czasu realizacji zamówień i zmniejszenie ilości odpadów poprzez wdrożenie strategii produkcji odchudzonej

  • Bardziej efektywne zarządzanie zapasami i powierzchnią magazynową dzięki wykorzystaniu kodów kreskowych

  • Większa przejrzystość procesów biznesowych zapewniana przez rozbudowane i kompletne rozwiązanie Epicor, zaprojektowane dla przedsiębiorstw produkujących urządzenia medyczne

Epicor for Medical Devices to rozbudowane oprogramowanie do zastosowań biznesowych, zawierające wielokrotnie nagradzane, zintegrowane aplikacje. Zapewnia ono elastyczność i skalowalność niezbędną do zwiększenia rentowności przedsiębiorstwa poprzez optymalne wykorzystanie najważniejszych zasobów.