System ERP dla branży stoczniowej

IFS Cloud to zintegrowane oprogramowanie dla przedsiębiorstw umożliwiające zarządzanie cyklem życia statków oraz infrastruktury stoczniowej zarówno na etapie ich powstawania, jak i obsługi serwisowej. FS Shipyard to zintegrowane rozwiązanie dla morskiego przemysłu wydobywczego, utworzone specjalnie pod kątem zwiększania konkurencyjności i pomocy w osiąganiu większych zysków w przemyśle stoczniowym.

System IFS Cloud i rozwiązanie IFS Shipyard łączą najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do zarządzania projektami, oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) oraz do obsługi technicznej, napraw i remontów (MRO) z dostosowanym pod kątem branży rozwiązaniem do zarządzania projektami i cyklem życia produktu. IFS Shipyard korzysta również z funkcji opracowanych na potrzeby klientów rządowych oraz z sektora obrony.

To standardowe rozwiązanie jest specjalnie dostosowane do potrzeb przemysłu stoczniowego. Firmy korzystają z wybranych komponentów, aby rozpocząć wdrażanie rozwiązania i stopniowo je rozbudowują. Mogą również wybrać opcję wdrożenia rozwiązania od razu jako kompleksowego systemu. Wtedy zyskują idealną platformę do internetowej współpracy z podwykonawcami.

Realizacja produkcji

System zastępujący inne rozwiązania

Dzięki rozwiązaniu IFS Shipyard nie ma potrzeby szukać informacji w różnych miejscach, ponieważ wszystkie są już zgromadzone w systemie. Rozwiązanie IFS Shipbuilding uwzględnia wszystkie najważniejsze procesy wymagane, aby z powodzeniem przeprowadzić projekt budowy statku. Dzięki zebraniu wszystkich tych procesów w jednym systemie i jednej bazie danych rozwiązanie umożliwia tworzenie lepszego zarysu działania, co oznacza:

  • lepszy przegląd i możliwość skuteczniejszego koordynowania działań

  • szybsze i bezpieczniejsze planowanie, zarządzanie i kontrolę projektów

  • możliwość codziennego śledzenia rentowności projektów

IFS Cloud, czyli wiodące rozwiązanie zintegrowane

To wyjątkowe, oparte na projektach rozwiązanie zapewnia wszystkie niezbędne funkcjonalności w zakresie ERP oraz najlepszą w swojej klasie funkcjonalność dla stoczni – opracowaną we współpracy ze stoczniami – a wszystko to w ramach rozwiązania od jednego dostawcy.

IFS Shipyard pozwala zamienić inne stosowane w stoczniach rozwiązania o mniejszym zasięgu na jedno, proste i zintegrowane rozwiązanie całościowe. Dzięki wiedzy zdobytej w ciągu ponad 20-letniej współpracy z czołowymi stoczniami firma IFS zapewnia płynną realizację wszystkich niezbędnych stoczniowych procesów biznesowych.

Planowanie produkcji z IFS Cloud

System IFS Cloud oferuje pełną obsługę planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzania obsługą serwisową (ESM). Oprogramowanie oferuje wszystkie funkcjonalności, których oczekuje się od kompletnego pakietu ERP, a dodatkowo zapewnia również zaawansowaną, wbudowaną funkcjonalność, która rozszerza wykorzystanie aplikacji na inne kluczowe obszary działalności firmy. Dowiedz się więcej: