System ERP dla branży farmaceutycznej i weterynaryjnej

Twórcy, producenci i dystrybutorzy wyrobów farmaceutycznych i weterynaryjnych należą dziś do podmiotów objętych najściślejszą regulacją i potrzebują odpowiedniego oprogramowania dla przedsiębiorstw. Spełnienie krajowych i międzynarodowych wymogów regulacyjnych, w tym FDA (21 CFR) i cGMP, a także zarządzanie popytem i innowacyjnymi produktami oraz kontrola nad nimi stanowią dziś kluczowe wyzwania dla branży farmaceutycznej.

Nowe techniki wymagają od producentów większej innowacyjności niż kiedykolwiek wcześniej, a także większej świadomości pojawiających się przepisów. Efektywne zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw i wymogami dotyczącymi identyfikowalności to klucz do zapewnienia jakości i ochrony marki.

IFS Cloud odpowiada na te potrzeby poprzez zapewnienie w pełni zintegrowanego oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) dla sektora life sciences. Rozwiązanie IFS pomaga stworzyć bardziej spójną organizację tym przedsiębiorstwom, które zmagają się ze skomplikowanymi procesami, zmianami przepisów, a także niekontrolowanym wzrostem liczby arkuszy kalkulacyjnych.

Branża Life Sciences: farmaceutyczna i weterynaryjna

System ERP na miarę Twoich potrzeb

IFS Cloud oferuje pełny wgląd w łańcuch dostaw i procesy produkcyjne, zapewniając szeroki zakres zaawansowanych funkcji i konfigurowalność. Pozwala to na zaspokojenie dzisiejszych potrzeb rynku farmaceutycznego i life science. Najważniejsze funkcje:

Możliwość produkcji mieszanej, począwszy od produkcji wielkoseryjnej, po produkcję na magazyn i produkcję na zamówienie.

Zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw

Umożliwienie klientom spełnienie wymogów FDA

W pełni zintegrowane zarządzanie dokumentacją w celu obsługi elektronicznych danych i podpisów

Zaawansowane możliwości planowania i produkcji

Identyfikowalność na wielu poziomach oraz zarządzanie okresem trwałości i przydatności produktów

Operacje przekazywane do produkcji za pomocą ekranów dotykowych i urządzeń mobilnych

System zarządzania magazynem na urządzeniach mobilnych

Planowanie produkcji z IFS Cloud

System IFS Cloud oferuje pełną obsługę planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzania obsługą serwisową (ESM). Oprogramowanie oferuje wszystkie funkcjonalności, których oczekuje się od kompletnego pakietu ERP, a dodatkowo zapewnia również zaawansowaną, wbudowaną funkcjonalność, która rozszerza wykorzystanie aplikacji na inne kluczowe obszary działalności firmy. Dowiedz się więcej: