Zaawansowane technologie i produkcja przemysłowa

Branża farmaceutyczna i weterynaryjna

Sektor lotnictwa i obrony

Branża chemiczna

Branża motoryzacyjna

Branża spożywcza

Branża konstrukcyjno-budowlana

Branża stoczniowa

Nowoczesny system ERP dla produkcji

Produkcja to jeden z najważniejszych segmentów rynku. System IFS Cloud, dzięki zaawansowanej funkcjonalności zarządzania projektami i obiegiem dokumentów jest idealnym rozwiązaniem dla producentów przemysłowych, w tym: producentów działających w modelu projektowania na zamówienie (ETO), konfiguracji na zamówienie (CTO) i produkcji na zamówienie (MTO) oraz w modelu produkcji mieszanej. System wspiera również skutecznie produkcję wyrobów niestandardowych.

Niezależnie od typu produkcji realizowanej przez przedsiębiorstwo system ERP IFS Cloud wspiera realizację  produkcji procesowej, projektowej, dyskretnej czy powtarzalnej.  

Czołowi producenci wykorzystują narzędzia biznesowe, które pozwalają im szybko radzić sobie ze zmianami i czerpać z nich korzyści. Rozwiązanie IFS Cloud to zintegrowany pakiet aplikacji, zaprojektowany tak, by spełniać wymogi każdego rodzaju działalności produkcyjnej. Jego globalne funkcje, dostępne w wielu modelach produkcji, zapewnią efektywną platformę dla zmian, która może wspierać nowe produkty, usługi serwisowe i kanały.

Zarządzanie produkcją z IFS Cloud

Realizacja produkcji

Rozwiązanie ERP dla branży produkcji przemysłowej

IFS jest obiektywnie uznawane za czołowego, skoncentrowanego na potrzebach klienta, globalnego dostawcę oprogramowania ERP do produkcji dyskretnej, oferującego cenne rozwiązania dla producentów przemysłowych. Najczęściej obsługiwane branże:

  • Produkcja elektromaszynowa
  • Produkcja metali
  • Branża meblarska
  • Zaawansowane technologie
Realizacja produkcji

Oprogramowanie ERP dla branży konstrukcyjno-budowlanej

Niezależnie od profilu działalności firmy — opartej na projektowaniu, budowie, naprawach bądź utylizacji środków trwałych, świadczeniu usług serwisowych i zarządzania obiektami, a także na zarządzaniu cyklem majątku — IFS Cloud oferuje doskonałe rozwiązanie. Oprogramowanie IFS specjalizuje się zarówno w rozwiązaniach do zarządzania projektami, jak i zarządzania cyklem życia majątku.

Realizacja produkcji

System ERP dla branży motoryzacyjnej

System IFS Cloud już od długiego czasu jest preferencyjnym rozwiązaniem ERP używanym w przemyśle motoryzacyjnym. Nasi klienci z sektora motoryzacyjnego korzystają ze wsparcia dla całego cyklu życia produktu – od etapu projektowania, poprzez zarządzanie popytem, łańcuchem dostaw, aż po produkcję, sprzedaż i usługi posprzedażne – a wszystko to w pełnej integracji z zarządzaniem finansami i zasobami ludzkimi. 

Realizacja produkcji

Rozwiązania dla producentów w sektorze lotnictwa i obrony

System IFS Cloud oferuje zorientowane projektowo rozwiązanie ERP na potrzeby producentów w sektorze lotnictwa i obrony. Dzięki funkcjom precyzyjnego zarządzania projektem oprogramowanie IFS umożliwia zarządzanie całym cyklem życia produktu w złożonych projektach produkcyjnych lub w celu spełnienia wymogów związanych z projektowaniem na zamówienie. 

Realizacja produkcji

System ERP dla branży spożywczej

Oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) dla przemysłu spożywczego musi zapewniać m.in. możliwość zarządzania recepturami w produkcji wsadowej, a także umożliwiać bezpośredni przepływ danych do systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa w produkcji dyskretnej do celów pakowania i znakowania. IFS Cloud zapewnia to wszystko w elastycznym, modułowym rozwiązaniu, które obejmuje zarządzanie finansami, relacjami z klientem (CRM), łańcuchem dostaw (SCM), produkcją w trybie mieszanym, usługami serwisowymi i nie tylko. 

Realizacja produkcji

Rozwiązanie ERP dla branży stoczniowej

System ERP IFS Cloud to zintegrowane oprogramowanie dla przedsiębiorstw umożliwiające zarządzanie cyklem życia statków oraz infrastruktury stoczniowej zarówno na etapie ich powstawania, jak i obsługi serwisowej.

Realizacja produkcji

Oprogramowanie ERP dla branży chemicznej

Przy narastającej presji ze strony rynków azjatyckich producenci chemikaliów muszą być bardziej elastyczni i innowacyjni niż kiedykolwiek wcześniej. Nasila się również ekspansja na nowe rynki. IFS Cloud odpowiada na te potrzeby poprzez zapewnienie w pełni zintegrowanego oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) dla sektora produkcji chemicznej. 

Realizacja produkcji

Oprogramowanie ERP dla branży Life Sciences: branża farmaceutyczna i weterynaryjna

Nowe techniki wymagają od producentów większej innowacyjności niż kiedykolwiek wcześniej, a także większej świadomości pojawiających się przepisów. Efektywne zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw i wymogami dotyczącymi identyfikowalności to klucz do zapewnienia jakości i ochrony marki. Rozwiązanie IFS wychodzi na przeciw zapotrzebowaniu i oferuje w pełni zintegrowane oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) dla sektora life sciences. 

Planowanie produkcji z IFS Cloud

System IFS Cloud oferuje pełną obsługę planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzania obsługą serwisową (ESM). Oprogramowanie oferuje wszystkie funkcjonalności, których oczekuje się od kompletnego pakietu ERP, a dodatkowo zapewnia również zaawansowaną, wbudowaną funkcjonalność, która rozszerza wykorzystanie aplikacji na inne kluczowe obszary działalności firmy.