Firma L-Systems specjalizuje się we wdrażaniu biznesowych systemów informatycznych. Jesteśmy partnerem światowych liderów takich jak: IFS, Epicor, JDA, QlikTech i wdrażamy pełen funkcjonalny zakres rozwiązań informatycznych w zakresie ERP, BI, MES, WMS, Obiegu Dokumentów (Suncode) czy B2B.

L-Systems jest także autoryzowanym partnerem Instytutu Logistyki i Magazynowania. Firma zatrudnia specjalistów posiadających ponad dwudziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość usług. Ściśle współpracujemy ze środowiskiem naukowym realizując projekty dydaktyczne z zakresu implementacji i zastosowania systemów ERP, na wielu wyższych uczelniach, studiach MBA i ponad 100 szkołach ponadgimnazjalnych.

Jesteśmy współautorami Wirtualnych Laboratoriów – platformy do nauki logistyki na poziomie ponadgimnazjalnym. Pracownicy L-Systems są także współautorami publikacji naukowych, skryptów dla studentów szkół wyższych oraz podręczników do nauczania logistyki dla szkół ponadgimnazjalnych.

Firma realizuje projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej.

KIEROWNICTWO

Robert Pawlak

Prezes Zarządu

Adam Gębski

Dyrektor Działu Sprzedaży

Waldemar Matysiak

Dyrektor Działu Konsultingu

Zbigniew Potocki

Dyrektor Działu Rozwoju i Serwisu

Założyciel L-Systems. Ukończył socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Informatykę na Politechnice Poznańskiej. Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Współautor skryptów dla studentów oraz podręczników do nauki logistyki. Pomysłodawca i współtwórca Wirtualnych Laboratoriów – środowiska do nauki logistyki na poziomie ponadgimnazjalnym. Z branżą informatycznych systemów biznesowych związany od 1996 r. Pełnił rolę konsultanta, kierownika projektu w wielu projektach krajowych i zagranicznych. Poza pracą zawodową jego czas pochłania żeglarstwo, gra na gitarze oraz literatura piękna.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Z branżą IT związany od 24 lat. Głęboką wiedzę merytoryczną o branży zdobył rozwijając sprzedaż zintegrowanych rozwiązań informatycznych i biznesowych, bazujących na produktach firm takich jak: Exact, Sun Systems, iScala, DCW, Microsoft, Impuls, IBM, SAP, Epicor, Qlik, IFS. W L-Systems odpowiada za sprzedaż i współpracę z klientami. Miłośnik dobrej muzyki oraz literatury S-F.

Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończył Informatykę i Ekonometrię na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Z branżą IT związany od 2003 roku. Uczestniczył we wdrożeniach systemów ERP, MES, MWM zarówno w Polsce, jak i za granicą w charakterze konsultanta, programisty, kierownika projektów. Prywatnie miłośnik gór zarówno latem, jak i zimą. Pasjonat modelarstwa.

Absolwent Informatyki na Politechnice Poznańskiej. Specjalność – Komputerowo Zintegrowane Systemy Zarządzania i Wytwarzania. Od 2002 roku związany z branżą IT. Brał udział w kilkudziesięciu wdrożeniach i migracjach systemów ERP w kilkunastu krajach. Wdrażał również systemy klasy MWM oraz MES. Projektant i wykonawca wielu interfejsów EDI. Prywatnie pasjonat motocykli oraz windsurfingu.