About us

Firma L-Systems specjalizuje się we wdrażaniu biznesowych systemów informatycznych. Jesteśmy partnerem światowych liderów takich jak: IFS i Oracle. Wdrażamy pełen funkcjonalny zakres rozwiązań informatycznych w zakresie ERP, BI, MES, WMS, Obiegu Dokumentów (Suncode) czy B2B.

L-Systems zatrudnia specjalistów posiadających ponad dwudziestoletnie doświadczenie, zapewniając tym samym najwyższą jakość usług. Ściśle współpracujemy ze środowiskiem naukowym realizując projekty dydaktyczne z zakresu implementacji i zastosowania systemów ERP, na wielu wyższych uczelniach, studiach MBA i ponad 100 szkołach ponadgimnazjalnych.

Jesteśmy współautorami Wirtualnych Laboratoriów – platformy do nauki logistyki na poziomie ponadgimnazjalnym. Pracownicy L-Systems są także współautorami publikacji naukowych, skryptów dla studentów szkół wyższych oraz podręczników do nauczania logistyki dla szkół ponadgimnazjalnych.

Firma realizuje projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej.

KIEROWNICTWO

O NAS

Robert Pawlak

Prezes Zarządu

O NAS

Adam Gębski

Dyrektor Działu Sprzedaży

O NAS

Waldemar Matysiak

Dyrektor Działu Konsultingu i Serwisu

O NAS

Zbigniew Potocki

Dyrektor Działu Rozwoju

Założyciel L-Systems. Ukończył socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Informatykę na Politechnice Poznańskiej. Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Współautor skryptów dla studentów oraz podręczników do nauki logistyki. Pomysłodawca i współtwórca Wirtualnych Laboratoriów – środowiska do nauki logistyki na poziomie ponadgimnazjalnym. Z branżą informatycznych systemów biznesowych związany od 1996 r. Pełnił rolę konsultanta, kierownika projektu w wielu projektach krajowych i zagranicznych. Poza pracą zawodową jego czas pochłania żeglarstwo, gra na gitarze oraz literatura piękna.

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Z branżą IT związany od 24 lat. Głęboką wiedzę merytoryczną o branży zdobył rozwijając sprzedaż zintegrowanych rozwiązań informatycznych i biznesowych, bazujących na produktach firm takich jak: Exact, Sun Systems, iScala, DCW, Microsoft, Impuls, IBM, SAP, Epicor, Qlik, IFS. W L-Systems odpowiada za sprzedaż i współpracę z klientami. Miłośnik dobrej muzyki oraz literatury S-F.

Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończył Informatykę i Ekonometrię na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Z branżą IT związany od 2003 roku. Uczestniczył we wdrożeniach systemów ERP, MES, MWM zarówno w Polsce, jak i za granicą w charakterze konsultanta, programisty, kierownika projektów. Prywatnie miłośnik gór zarówno latem, jak i zimą. Pasjonat modelarstwa.

Absolwent Informatyki na Politechnice Poznańskiej. Specjalność – Komputerowo Zintegrowane Systemy Zarządzania i Wytwarzania. Od 2002 roku związany z branżą IT. Brał udział w kilkudziesięciu wdrożeniach i migracjach systemów ERP w kilkunastu krajach. Wdrażał również systemy klasy MWM oraz MES. Projektant i wykonawca wielu interfejsów EDI. Prywatnie pasjonat motocykli oraz windsurfingu.