Partner IFS L-Systems

Jako partner IFS oferujemy wdrożenia najwyższej jakości. Klientów traktujemy zawsze indywidualnie, przeprowadzając szczegółowy wywiad i rozpoznając ich problemy oraz potrzeby. Wykorzystywane przez nas kompleksowe środowisko i platforma serwisowo – wdrożeniowa są gwarancją szybszych i lepszych wdrożeń oraz migracji, a także sprawnego serwisu powdrożeniowego obejmującego dostosowania do zmieniających się przepisów prawa.

IFS WYCENA

Wdrożenia ERP najwyższej jakości

Co nas wyróżnia wśród innych? Oferując wdrożenia i migracje systemu ERP IFS w oparciu o metodologię Waterfall i Scrum możemy określić czas oraz budżet trwania projektu, jednocześnie będąc otwartym na zmiany w koncepcji opracowywanego rozwiązania. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie dostarczyć system idealnie dopasowany do wymagań Klienta, ograniczając zarazem koszty wdrożenia bądź migracji (powyżej 30%) oraz budując wysokie kompetencje pracowników firmy Klienta w zakresie użytkowania systemu i samodzielnej implementacji zagadnień biznesowych.

Wdrożenie ERP z L-Systems zapewnia:

  • Kompleksową metodologię łączącą najlepsze praktyki Waterfall i Scrum;
  • Usługi Datacentre (chmura) dla uruchomienia środowiska;
  • Nowoczesny portal wdrożeniowy, wykorzystywany przy budowaniu prototypów, migracji danych i testowaniu procesów, co pozwala na znaczące obniżenie kosztów wdrożenia;
  • Internetowe centrum serwisowe, wspomagające komunikację działu serwisu L-Systems z Klientem w przypadkach rejestrowanych przez niego zgłoszeń.

Oprogramowanie IFS ERP

System IFS wspiera ponad 10 000 tys. przedsiębiorstw z całego świata, zajmujących się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Ekspercka wiedza branżowa konsultantów, efektywne rozwiązania oraz zaangażowanie we współpracę z klientami sprawiają, że jest to wiodące i najczęściej rekomendowane rozwiązanie ERP.

L-Systems to zaufany partner IFS od wielu lat. W naszej ofercie zawsze znajdują się najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, których wysoka jakość i efektywność jest poparta zadowoleniem Klientów z całego świata. Oprogramowanie IFS będąc jednym z najlepszych rozwiązań IT na świecie bez wątpienia zalicza się do tego grona.

Przykłady Klientów IFS w Polsce