IFS

rozbudowany system ERP dla każdego typu przedsiębiorstwa

IFS to kompletne oprogramowanie klasy ERP oferujące funkcjonalności związane z zarządzaniem produkcją, projektami, łańcuchem dostaw, finansami czy majątkiem i serwisem.

Skorzystaj z kalkulatora

MES

system do zarządzania produkcją

L-Systems MES to łatwy w użyciu system klasy MES (System Realizacji Produkcji) pozwalający na rejestrację zdarzeń związanych z realizacją zleceń produkcyjnych.

Skorzystaj z kalkulatora

PORTAL

platforma B2B

Dedykowana dla systemów ERP platforma B2B zapewniająca realizację procesów ofertowania i zamówień zarówno dla własnych przedstawicieli handlowych, jak i partnerów biznesowych, niezależnie od miejsca, gdzie się znajdują.

Skorzystaj z kalkulatora

EPICOR

zintegrowany system ERP dedykowany produkcji dyskretnej

Epicor ERP wyróżnia się ścisłym ukierunkowaniem na planowanie wszystkich zasobów przedsiębiorstwa i zarządzanie nimi, zarówno w obrębie jego siedzib i zakładów, jak i poza nimi.

Skorzystaj z kalkulatora

ORACLE CLOUD

usługa chmurowa

L-Systems wraz z firmą Oracle opracowała dedykowaną dla Klientów systemu IFS Applications ofertę przeniesienia instalacji systemu IFS do chmury Oracle. Oferta skierowana jest dla wszystkich klientów systemu IFS Applications. Propozycja zawiera dwa warianty rozwiązania: IaaS i PaaS.

Skorzystaj z kalkulatora

MWM

system kodów kreskowych

L-Systems Kody Kreskowe MWM to oprogramowanie pozwalające na obsługę procesów magazynowych opartych o przenośne czytniki kodów kreskowych (PDA/PDC).

Skorzystaj z kalkulatora

ISCALA

zintegrowany system ERP dedykowany usługom i produkcji procesowej

iScala Epicor ERP to kompletny, zintegrowany system wspierający zarządzanie w średnich firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Skorzystaj z kalkulatora

QLIK BI

narzędzia analityczne i raportowe

Rozwiązanie Qlik BI polecamy dla każdego działu posiadającego potrzebę analizy danych i procesów.

Skorzystaj z kalkulatora

USŁUGI KONSULTINGOWE

Usługi konsultingowe

Skorzystaj z kalkulatora