WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAMÓW INDYWIDUALNĄ WYCENĘ SYSTEMU IFS

Wdrażamy ERP szybciej i lepiej, dzięki powiązaniu metodyki Waterfall + Scrum

System IFS Applications uwzględnia złożone procesy specyficzne dla produkcji procesowej.
Rozwiązanie to zapewnia elastyczną i zintegrowaną obsługę procesu produkcji, z pełną kontrolą i identyfikowalnością przepływu materiałów. L-Systems specjalizuje się we wdrożeniach w firmach produkcyjnych. Połączenie dedykowanego dla branży rozwiązania i wieloletnich kompetencji konsultingowych zapewnia sprawne i efektywne wdrożenia rozwiązania ERP.

IFS Applications doskonale się sprawdza w działalności produkcyjnej o zróżnicowanym charakterze, takim jak:

W jednej wersji systemu znajdują się dane konieczne do zapewnienia pełnej zgodności z przepisami HAACP, FDA, USDA, REACH oraz innymi przepisami branżowymi.

L-Systems realizuje projekty wdrożeniowe w oparciu o wypracowywaną, autorską metodykę wdrożeniową, będącą kompilacją najlepszych praktyk metodyk zwinnych (w tym przypadku Scrum) oraz klasycznej metodyki kaskadowej. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie realizować projekty w niższym budżecie przy jednocześnie lepszej jakości wykonanych prac. Projekty realizowane przez nas są lepiej dopasowane do wymagań Klienta, a Klient zdecydowanie lepiej zna system w momencie jego startu. Dzięki temu koszty związane ze startem systemu są znacząco niższe niż w przypadku klasycznych metodologii wdrożeniowych typu Waterfall.

Zachęcamy do wypełniania formularza, w celu uzyskania wyceny wdrożenia.

W przypadku problemów z wypełnieniem danych technicznych, prosimy o pozostawienie danych kontaktowych. Pomożemy.

FORMULARZ IFS ERP - PRODUKCJA PROCESOWA

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ DZIĘKI OPROGRAMOWANIU ERP