IFS World Conference 2019

IFS World Conference 2019

Termin: 7-10 października 2019r.

Miejsce: John B. Hynes Convention Center w Bostonie w stanie Massachusetts w USA

IFS World Conference 2019

Przyciągająca klientów i partnerów z całego globalnego ekosystemu IFS, wielokrotnie nagradzana konferencja IFS World Conference jest miejscem, w którym można się uczyć, dzielić wiedzą i czerpać inspirację. Konferencja zgromadzi branżowych innowatorów, którzy przedstawią przykłady wykorzystania technologii w celu aktywnego wprowadzania innowacji, podejmowania wyzwań i tworzenia wartości.

Nowością na IFS World Conference w 2019 roku będą dedykowane bloki tematyczne. Spotkanie partnerów IFS Partner Network odbędzie się w poniedziałek 7 października 2019 roku, a szkolenia będą prowadzone w czwartek 10 października 2019 roku, aby uczestnicy mogli jak najlepiej wykorzystać swój udział w wydarzeniu.

„Edycja 2019 konferencji IFS World Conference skupi się na tym, by umożliwić naszej globalnej społeczności maksymalizację wartości uzyskiwanej z inwestycji technologicznych” – powiedział Michael Ouissi, Chief Customer Officer w korporacji IFS. „Choć pojawią się na niej nowe innowacyjne produkty, to sama konferencja oferuje znacznie więcej, a dla klientów będzie stanowić platformę do przedstawienia swoich doświadczeń i sukcesów. IFS podąża ekscytującą drogą, więc to wydarzenie będzie dla naszego ekosystemu podobnie myślących ludzi wspaniałym miejscem do spotkania się i spojrzenia w przyszłość”.

Pod poniższym adresem można się zarejestrować, aby zapisać termin i otrzymywać aktualizacje dotyczące wydarzenia: LINK

Źródło : https://www.ifsworld.com/pl/news-and-events/newsroom/2018/10/10/ifs-world-conference-2019-to-take-place-in-boston-on-october-710-2019/

linia