IFS Cloud dla producenta sprzętu hydraulicznego

IFS Cloud dla producenta sprzętu hydraulicznego

IFS Cloud dla producenta sprzętu hydraulicznego

Od ponad 20 lat oprogramowanie IFS ERP skutecznie wspiera procesy biznesowe firmy Servi Group. Usatysfakcjonowane działaniem systemu przedsiębiorstwo postanowiło rozwinąć współpracę i wdrożyć rozwiązanie IFS Cloud, które pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć wydajność operacyjną marki.

Największy producent sprzętu hydraulicznego rozszerza swoją współpracę z IFS i wdraża rozwiązanie IFS Cloud. Grupa Servi posiada osiem lokalizacji w Norwegii, zajmując się działalnością produkcyjną, sprzedażową i serwisową – jest wiodącym dostawcą technologii Power i Motion Control. Firma swoją działalność rozpoczęła już w 1912 roku, dziś jest jednym ze światowych liderów dostarczających maszyny i hydraulikę dla akwakultury, przemysłu morskiego, lądowego i obronnego. Jest także głównym dostawcą pneumatycznego, elektromechanicznego i testującego sprzętu dla sektora drogowego i budowlanego.

Od 2001 roku system IFS wspiera działania grupy Servi min. w zakresie sprzedaży, produkcji, zaopatrzenia, finansów, zarządzania dokumentami, czy zapewniania jakości i zarządzania usługami. Dzięki owocnej współpracy, która pomogła marce wyrosnąć na lidera w swojej branży, firma postanowiła poszerzyć zakres funkcji systemu i przyjąć rozwiązanie IFS Cloud. Jakie nowe, korzystne funkcje zyska Servi Group dzięki wdrożeniu chmury IFS? Między innymi: 

  • Ujednolicony interfejs użytkownika, wspierający działania pracowników firmy;
  • Automatyzację procesów biznesowych, wprowadzającą inicjatywy w zakresie cyfryzacji;
  • Dostęp do IFS Cloud z dowolnego urządzenia i miejsca pobytu użytkownika.

W przeszłości przedsiębiorstwo korzystało także intensywnie z usługi IFS Lobby. Rozwiązanie cieszyło się bardzo dużym uznaniem wśród użytkowników, dlatego podjęto decyzję o poszerzeniu koncepcji o IFS Buisness Intelligence.

„Oczekujemy znaczących korzyści wynikających z przyjęcia rozwiązania IFS Cloud. Nasi pracownicy nie tylko będą mogli pracować wydajniej, ale będziemy również w stanie poprawić integrację z innymi systemami za pomocą interfejsów API RESTful – dzięki czemu będziemy mieć dostęp do wszystkich informacji na jednej, wspólnej platformie” – mówi Øyvind Hurrød, wiceprezes ds. cyfryzacji w Servi Group. „Firma IFS zapewnia nam możliwość dostarczenia naszym Klientom usług na najwyższym poziomie. Mając dostęp do pełnej historii danych pozyskanych przez system, możemy szybko reagować na wszystkie wymagania Klientów”- dodaje.

Po więcej informacji o możliwościach i korzyściach wynikających z wdrożenia chmury IFS zapraszamy poniżej.

Źródło: IFS.com