Spotkanie firmowe – Stawiamy na rozwój

Spotkanie firmowe L-Systems w siedzibie firmy w Poznaniu

spotkanie blog

W minionym tygodniu w biurze L-Systems w Poznaniu odbyło się coroczne spotkanie zarządu i przedstawicieli wszystkich działów naszej firmy. Głównym celem spotkania było zweryfikowanie i omówienie aktualnie realizowanych projektów oraz przedstawienie głównych planów i celów na bieżący rok.

W roku 2021 udało się nam zrealizować wiele znaczących projektów wdrożeniowych oraz kontynuować prace nad autorską ideą Multi-Robota, czyli opartego o koncepcję agentów nowoczesnego systemu zarządzającego produkcją. Realizowany we współpracy z Polską Akademią Nauk projekt jest aktualnie jednym z naszych priorytetowych przedsięwzięć.

„Obecnie nasza firma zajmuje się realizacją dużych projektów wdrożeniowych i pozyskiwaniem nowych Klientów. Koncentrujemy się przede wszystkim na usługach związanych z systemami ERP – jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów w zakresie wdrożeń oprogramowania IFS, Epicor ERP oraz iScala. Ponadto dokładamy starań, aby nasz własny, nowatorski produkt Multi – Robot był dostępny na rynku w sprzedaży jeszcze w tym roku” – mówi Robert Pawlak, Prezes Zarządu L-Systems.

W bieżącym roku zamierzamy kontynuować budowanie świadomości marki firmy. Dążąc do jak najefektywniejszego rozwoju swojej działalności, dążymy zarazem do nieustannego rozwoju działalności naszych Klientów. Przed nami kolejny rok wyzwań, a z tymi nasz zespół radzi sobie najlepiej.