Branża OZE stawia na IFS Cloud

Branża OZE stawia na IFS Cloud

Branża OZE stawia na IFS Cloud

EDF Renewables UK and Ireland jest jedną z wiodących firm zajmujących się energią odnawialną, która specjalizuje się w technologii wiatrowej, słonecznej i akumulatorowej. Aby wesprzeć swoje ambitne plany rozwojowe – obejmujące m.in. zwiększenie produkcji ilości energii wytwarzanej przez operacje lądowe i morskie – spółka zdecydowała się na wdrożenie platformy IFS Cloud. Wyraźne zalety operacyjne i handlowe oprogramowania przekonały firmę do wyboru nowoczesnego rozwiązania, które opierając się na koncepcji przedsiębiorstwa komunikacyjnego, zapewni kluczową dla spółki elastyczność operacyjną i sprawność biznesową.

Jakie korzyści zyska EDF Renewables UK and Ireland dzięki przyjęciu IFS Cloud?

  • Skuteczne wsparcie przy zarządzaniu aktywami przedsiębiorstwa – w tym także przy zarządzaniu umowami i zleceniami oraz przy kierowaniu mobilną siłą roboczą;
  • Bardziej wydajne i konsekwentne skalowanie działalności;
  • Rejestrowanie dużej ilości ważnych informacji wykorzystywanych przy podejmowaniu kluczowych dla spółki decyzji;
  • Zapewnienie kompleksowej widoczności działań w wielu strukturach organizacyjnych i jednostkach biznesowych.

„Jesteśmy dumni, że możemy wspierać EDF Renewables UK and Ireland przy procesach związanych z rozwojem pozyskiwania energii odnawialnej” – mówi Alan Laing, dyrektor zarządzający UK&I w IFS. 

Podekscytowanie w związku ze współpracą wyraził także Piero Maggio, dyrektor ds. zarządzania majątkiem EDF Renewables UK & Ireland:

„Rozwiązanie IFS Cloud stanowi kluczową część naszej przyszłej strategii rozwoju. Nowa platforma pozwoli nam wydajniej i konsekwentniej skalować naszą działalność, rejestrując jednocześnie więcej ważnych informacji wykorzystywanych przez osoby zarządzające podczas podejmowania kluczowych dla spółki decyzji. Korzystanie z IFS Cloud umożliwi nam optymalizację jakości i wykorzystania naszych aktywów, a także stworzenie wartości dla akcjonariuszy poprzez usprawniony przepływ informacji. Nie mógłbym być bardziej zadowolony ze współpracy z IFS”.

Zaprojektowany tak, aby łączyć specjalizację branżową i funkcjonalność z inteligentnymi i autonomicznymi rozwiązaniami, IFS Cloud to produkt, na który stawiają największe marki na świecie.

Źródło: IFS.com