Wiodący dostawca energii wybiera system IFS ERP

Lider branży energetycznej wybiera IFS ERP

Wiodący dostawca energii wybiera system IFS ERP

Xcel Energy to wiodący, amerykański dostawca energii, który zdecydował się na wdrożenie oprogramowania IFS. Dzięki przyjęciu nowego rozwiązania firma otrzyma wsparcie przy planowaniu i optymalizacji harmonogramów dystrybucji gazu i energii elektrycznej – organizacja będzie w stanie skuteczniej zarządzać personelem pracującym w terenie, co przełoży się na lepszą wydajność i wzrost jakości obsługi klienta.

Lider branży energetycznej będzie wykorzystywać system IFS przy optymalizacji planowania i harmonogramowania dystrybucji oraz przy zarządzaniu personelem mobilnym (MWM). Takie wsparcie pozwoli skutecznie zwiększyć produktywność działań organizacji i zrealizować ambitne plany rozwojowe firmy.

Źródło: IFS.com

„Planowanie i harmonogramowanie to dziś działania wykonywane ręcznie przez nasz zespół. Jesteśmy podekscytowani w imieniu naszych klientów i pracowników cyfryzacją, usprawnieniem i uproszczeniem tych procesów” – mówi Jesse Seering, dyrektor ds. harmonogramowania w Xcel Energy

„Xcel Energy to ambitny dostawca energii skoncentrowany na dynamicznym rozwoju i zwiększeniu wydajności swojej działalności. To wspaniała wiadomość, że wybrali oprogramowanie IFS, aby  zyskać pomoc w realizacji tej wizji. Z niecierpliwością czekamy na bliską współpracę w nadchodzących latach – zapewnimy realizację strategicznych celów firmy i umożliwimy dostarczanie jej klientom jak najlepszej jakości usług” – komentuje Marne Martin, prezes SMBU, IFS.