System ERP IFS Cloud dla giganta branży IT

System ERP IFS Cloud dla giganta braży IT

System ERP IFS Cloud dla giganta branży IT

Centric to jeden z liderów branży usług i rozwiązań IT, który zdecydował się na wdrożenie systemu IFS Cloud. Rozwiązanie IFS spełniło najważniejsze oczekiwania firmy w stosunku do systemu ERP, które obejmowały min. kompleksową obsługę klienta, centralizację operacji, a co za tym idzie – napędzenie wzrostu rozwoju biznesu. Decydując się na dostęp do wszystkich modułów oprogramowania – od ERP po HR, projekty, zarządzanie serwisem i finanse – Centric może w prosty i efektywny sposób koordynować działania we wszystkich swoich jednostkach biznesowych, usprawnić zachodzące w nich operacje oraz znacznie zwiększyć jakość obsługi klienta na każdym etapie zamówienia.

Wiodący dostawca usług i rozwiązań IT w Europie spodziewa się, że po procesie wdrożenia rozwiązania IFS Cloud zyska 800 pełnoetatowych użytkowników systemu oraz około 4 tysięcy konsultantów w dziesięciu krajach – Belgii, Niemczech, Luksemburgu, Holandii, Rumunii, Norwegii, Francji, Litwie, Szwecji i Szwajcarii. W przeszłości Centric stosowało zdecentralizowany model operacji IT, co oznaczało, że każdy kraj odpowiadał za własne rozwiązanie systemowe. Taki sposób działań znacznie utrudniał płynny przebieg operacji biznesowych przedsiębiorstwa, dlatego firma przyjęła nową strategię cyfrową, której głównym zadaniem jest centralizacja rozwiązań IT.

Partner IFS – firma Eqeep, wdroży i będzie wspierać rozwiązanie we wszystkich punktach działalności Centric, obejmującej zakłady w dziesięciu europejskich krajach.

Źródło: IFS.com

„Wybranie IFS Cloud w celu scentralizowania naszej podstawowej działalności informatycznej umożliwi Centric lepsze sterowanie działalnością we wszystkich obszarach firmy. Co więcej, pomoże nam także skoncentrować się na własnej transformacji cyfrowej i przyszłym rozwoju” – mówi Patrick Rosengarten, dyrektor finansowy Centric.