Ekspert w dziedzinie automatyki przemysłowej wybiera IFS Cloud

Specjalista w dziedzinie automatyki przemysłowej stawia na IFS Cloud

Ekspert w dziedzinie automatyki przemysłowej wybiera IFS Cloud

Insta Group to ekspert w dziedzinie automatyki przemysłowej, cyfryzacji przemysłu, bezpieczeństwa cybernetycznego i technologii obronnych. W związku z planem wsparcia cyfryzacji i przyspieszenia rozwoju globalnych operacji, firma zdecydowała się na uaktualnienie oprogramowania ERP do najnowszego rozwiązania IFS CloudTM, które umożliwi łatwą integrację z innymi rozwiązaniami dzięki zastosowaniu otwartych interfejsów programowania aplikacji (API).

Fiński specjalista w dziedzinie automatyki przemysłowej po przeprowadzeniu gruntownej restrukturyzacji potrzebował nowych możliwości planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Insta Group szukało rozwiązania, które stanie się cyfrowym szkieletem dynamicznie rozwijającego się biznesu i umożliwi łatwą integrację z innymi rozwiązaniami w przedsiębiorstwie przy wykorzystaniu API.

Z nowego rozwiązania będzie korzystało około 900 użytkowników, głównie w Finlandii. System zostanie wdrożony w trzech segmentach przedsiębiorstwa: Insta Automation – dostawcy rozwiązań i specjalisty w zakresie automatyki elektrycznej; Insta Advance – eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego i bezpiecznej cyfryzacji oraz Insta ILS – specjalisty w temacie awioniki i zaawansowanych technologii. Oprogramowanie będzie wspierać szeroki zakres funkcji biznesowych – od finansów po produkcję, zarządzanie projektami i łańcuch dostaw.

IFS Cloud zapewni Insta Group ustandaryzowane rozwiązanie, które pozwoli na łatwiejszy i szybszy dostęp do innowacji we wszystkich obszarach funkcjonalnych firmy. Ponadto wdrożenie systemu umożliwi czerpanie korzyści ze zwiększonej wartości biznesowej wynikającej ze ściślejszej kontroli nad projektami, lepiej poinformowanej i usprawnionej sprzedaży oraz efektywniejszych operacji planowania operacyjnego, materiałowego i zasobów.

Jako partner IFS zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

Źródło: IFS.com