Producent konstrukcji szkieletowych wybiera IFS Cloud ERP

Producent konstrukcji szkieletowych wybiera IFS Cloud ERP

Producent konstrukcji szkieletowych wybiera IFS Cloud ERP

Pewien czas temu brytyjska firma Stewart Milne Timber Systems podjęła decyzję i postawiła na zastosowanie IFS Cloud ERP. Jako wiodącemu projektantowi i producentowi rozwiązań konstrukcji szkieletowych na świecie, przedsiębiorstwu zależało na rozwiązaniu, które pozwoliłoby im między innymi na: zwiększenie wydajności działań, zdigitalizowanie łańcucha wartości, zautomatyzowanie przeprowadzanych procesów biznesowych oraz skonsolidowanie wszystkich otrzymywanych danych w jednym źródle. Wszystkie te warunki spełniła oferta IFS.

Budować szybciej, taniej, skuteczniej, bardziej proekologicznie. To tylko niektóre cele, które stawia sobie branża. Światowy przemysł budowlany ulega z roku na rok dynamicznemu rozwojowi. Ogromny popyt na zabudowy mieszkalne sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na innowacyjne systemy budowlane wprowadzane na rynek przez producentów takich jak Stewart Milne Timber Systems, czyli firmę oferującą drewniane konstrukcje szkieletowe.

W obecnych czasach coraz bardziej istotną kwestią w branży budowlanej stały się tematy ekologiczne, takie jak redukcja emisji dwutlenku węgla oraz skrócenie czasu trwania budowy. Brytyjskie przedsiębiorstwo idąc za trendem uznało, że stosowany przez firmę do tej pory system biznesowy nie jest w stanie dłużej spełniać rosnących wymagań projektowych, dlatego podjęto decyzję dotyczącą zmiany i wybór branżowego rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) firmy IFS.

„Wybraliśmy firmę IFS ze względu na duże doświadczenie i możliwości zespołu oraz produktu. IFS Cloud ERP pomoże nam zwiększyć wydajność, utrzymać jakość oraz skrócić czas realizacji, przestoje oraz czas przetwarzania związany z produkcją i instalacją zewnętrznych systemów. IFS to centralny filar naszej podróży do cyfrowej transformacji, który pomoże nam pracować mądrzej, szybciej i bardziej ekologicznie”- mówi dyrektor finansowy w Stewart Milne Timber Systems, Craig Thornhill.

Kluczowym wymogiem przy wyborze systemu przez wielokrotnie nagradzaną firmę budowlaną, było rozwiązanie, które umożliwi połączenie możliwości branżowych, takich jak: zarządzanie projektami, produkcją oraz zapewni w pełni zintegrowane środowisko do zarządzania finansami i kapitałem ludzkim. Takie korzyści zapewnia właśnie IFS.

Atrakcyjna oferta IFS Cloud ERP znajduje się w ofercie naszej firmy, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami proponowanego rozwiązania. Jako partner IFS wdrażamy szybko i efektywnie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej, praktycznej wiedzy merytorycznej. Z chęcią pomożemy Ci usprawnić Twoje procesy biznesowe i rozwinąć możliwości Twojej firmy dzięki systemowi IFS Cloud ERP.

Źródło: Stewart Milne Timber Systems selects IFS to optimize offsite manufacturing | IFS Polska

linia