L-Systems partnerem Oracle

L-Systems partnerem Oracle

L-Systems partnerem Oracle

L-Systems łączy siły z firmą Oracle i staje się nowym partnerem biznesowym jednej z największych firm branży IT na świecie. Jako specjaliści we wdrażaniu systemów informatycznych ERP, przygotowaliśmy dla swoich Klientów środowisko chmurowe na platformie Oracle Cloud Infrastucture (OCI), z którego można korzystać już od dziś.

„Znajomość technologii Oracle towarzyszy naszej firmie od wielu lat. Oferowane przez nas rozwiązania ERP jak i oferowane klientom środowisko serwisowe są nierozerwalnie powiązane właśnie z tą technologią” – mówi prezes L-Systems, Robert Pawlak. „Zoptymalizowane pod Oracle systemy w połączeniu z Chmurą Oracle zapewniają nam i naszym Klientom maksymalizację bezpieczeństwa i wydajności tych środowisk. Dedykowane rozwiązanie, dla którego przygotowaliśmy środowisko Chmury Oracle, to oferowany i serwisowany przez nas pakiet IFS Applications – jeden z liderów rynku systemów ERP dla firm o rozbudowanych procesach biznesowych, znajdujących zastosowanie m.in. w firmach produkcyjnych, realizujących projekty inżynieryjne, czy budowlane. Jest to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które w nowych czasach wymagało także zupełnie nowego, innowacyjnego i zgodnego ze światowymi trendami środowiska sprzętowego i programowego”-dodaje.

Jakie są główne korzyści wynikające ze współpracy naszej firmy z Oracle Corporation? Oto niektóre z nich:

  • Maksymalizacja bezpieczeństwa, dostępności i wydajności środowisk biznesowych naszych Klientów, poprzez dostarczenie usług chmury Oracle zarówno w postaci IaaS, jak i PaaS.
  • Minimalizacja awaryjności środowiska oraz zmniejszenie obciążenia w zakresie jego administracji.
  • Redukcja kosztów utrzymania środowiska poprzez możliwość elastycznego zarządzania jego zasobami. Płatność jest naliczana wyłącznie za czas pracy poszczególnych elementów całego środowiska umieszczonego w chmurze.
  • Unowocześnienie infrastruktury przekładającej się na wydajność, bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania.
  • Zapewnienie ciągłości działania, dzięki trzem typom SLA: dostępności, zarządzalności i wydajności.
  • Dostęp do autentykacji, narzędzi analitycznych i integracyjnych oraz zabezpieczeń gwarantowanych przez narzędzia Data Guard z usługą Disaster Recovery.

Strategiczne partnerstwo z firmą Oracle pozwoli nam na wzbogacenie naszej oferty, w ramach której będziemy mogli zaproponować naszym Klientom rozwiązania chmurowe z najwyższej „półki”, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z ich wdrożeniem i eksploatacją.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem przygotowanym przez firmę Oracle, opisującym wspólne przedsięwzięcie naszych firm:

L-Systems migruje swoich klientów ERP do chmury Oracle Cloud | Oracle Poland Blog

linia