IFS wyborem Marynarki Wojennej USA

IFS wyborem Marynarki Wojennej USA

statkiCzysty

Rozwiązanie IFS znalazło zastosowanie przy planowaniu i zapewnianiu inteligentnej konserwacji statków i samolotów w ramach inicjatywy N-MRO Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. Marynarka wojenna USA wybrała Lockheed Martin- międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się bezpieczeństwem i lotnictwem- oraz firmę IFS, jako dostawcę w pełni zoptymalizowanej oferty, dostarczającej inteligentne rozwiązanie konserwacyjne. Rozwiązanie umożliwi zasilenie starszych systemów w jeden, inteligentny i nowoczesny system pozyskiwania informacji logistycznych oraz zapewni załodze oszczędność czasu, który zamiast naprawie maszyn będzie mógł być poświęcany misjom.

Po przeanalizowaniu dostępnych ofert na rynku, Marynarka Wojenna USA zdecydowała się na rozwiązanie branżowe zaproponowane przez firmę IFS oraz przedsiębiorstwo Lockheed Martin. Wybrany moduł obejmuje zaplanowanie oraz wykonanie konserwacji, naprawy i remontów tysięcy maszyn. System Naval Maintenance, Repair and Overhaul (N-MRO) połączony ze sztuczną inteligencją, z rozwiązaniami cyfrowymi oraz z analizą predykcyjną, pozwoli na ograniczenie potencjalnych awarii sprzętów- co przełoży się na m.in. wzmocnienie działań konserwacyjnych, sprawniejszy przebieg dostaw i ułatwienie zarządzania flotą w czasie rzeczywistym.

Dzięki cyfryzacji systemów marynarka wojenna zyska konsolidację wszystkich danych dotyczących zasobów centralnego repozytorium, który jest wizualizowany użytkownikom poprzez intuicyjne, przejrzyste i kompatybilne z urządzeniami mobilnymi środowisko.

Jakie korzyści przyniosą wprowadzone zmiany? Między innymi:

  • Zwiększenie dokładności pozyskiwanych danych
  • Usprawnienie przepływu pracy
  • Ograniczenie liczby nieplanowanych działań konserwacyjnych i przestojów spowodowanych brakiem zasobów
  • Szybszy i łatwiejszy dostęp do danych
  • Skrócenie czasu przestoju aktywów
  • Lepsze planowanie działań i zaopatrzenia

 „Chcemy wyposażyć personel Marynarki Wojennej w narzędzia, które są łatwe i efektywne w użyciu, z intuicyjnymi interfejsami, usprawniającymi przepływ pracy i inteligentnymi funkcjami oszczędzającymi czas. Firma IFS wyróżnia się, oferując wszystkie te możliwości za pośrednictwem jednego, komercyjnego, gotowego rozwiązania ”- mówi Reeves wiceprezes Lockheed Martin ds. rozwiązań z zakresu zrównoważonego rozwoju dla przedsiębiorstw, Reeves Valentine.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wdrożenia systemu IFS. Skonsultuj się z nami bezpośrednio i dowiedz więcej o innowacyjnych rozwiązaniach- z przyjemnością opowiemy o korzyściach jakie Twoja firma może z nami zyskać.

Źródło: IFS.com

linia