Epicor nabywa KBMax

Epicor przejmuje KBMax, lidera na rynku oprogramowania CPQ

EPICORKbmaxCzysty

Epicor, czyli światowy lider w dostarczaniu oprogramowania wspierającego rozwój biznesu, ogłosił przejęcie wiodącej marki dostarczającej oprogramowanie CPQ oraz wizualizacji – firmę KBMax. Oferowane jako samodzielny produkt oprogramowanie KBMax będzie sprzedawane pod szyldem firmy Epicor, jako wysoce konfigurowalne, kompleksowe rozwiązanie wspierające myśl marki wyróżnienia się na rynku ERP.

Co oznacza przejęcie lidera technologicznego na rynku konfiguracji cen ofertowych (CPQ) przez firmę Epicor? Między innymi:

  • Możliwość oferowania oprogramowania KBMax jako samodzielnego rozwiązania w chmurze, zestawu narzędzi pozbawionego kodów, bądź rozwiązania zintegrowanego z pakietem Epicor w celu wydobycia większego potencjału ze sprzedaży.
  • Połączenie między niestandardowymi modułami ERP firmy a procesem sprzedaży na zamówienie.
  • Wzrost znaczenia marki na rynku międzynarodowym.
  • Wsparcie działań i planów firmy do stania się głównym dostawcą aplikacji biznesowych o znaczeniu krytycznym dla klientów kluczowych branż na rynku.
  • Dostęp do lepszych rozwiązań technologicznych i wyższej jakości usług pod marką Epicor dla klientów KBMax.

„Nasi klienci należą do grona najważniejszych przedsiębiorstw, które produkują, dostarczają i sprzedają to, czego wszyscy potrzebują. Wiedzieliśmy, że musimy działać szybko, aby mogli zachować konkurencyjność cyfrową i zbudować skalowalne możliwości handlu cyfrowego” – komentuje Steve Murphy, dyrektor generalny Epicor. „To idealny czas, aby firmy mogły dotrzeć do klientów w nowy i atrakcyjny sposób. Integracja technologii KBMax z naszą platformą rozwiąże to wyzwanie, umożliwiając naszym klientom tworzenie bogatych w informacje i wciągających doświadczeń zakupowych online. Integracja narzędzi CPQ nowej generacji z naszym systemem ERP zapewni naszym klientom kluczowe punkty łączności w zakresie zapasów, kosztów, cen i danych klientów”.

Co zapewni integracja KBMax z rozwiązaniami ERP firmy Epicor?

  • Usprawnienie procesu planowania produkcji dzięki bezproblemowemu połączeniu danych sprzedażowych i operacyjnych.
  • Jedno, rzetelne źródło złożonych projektów inżynieryjnych na zamówienie, zapewniające: szybsze i dokładniejsze sporządzanie ofert sprzedaży, ograniczenie błędów popełnianych w zamówieniach oraz zwiększenie efektywności przedstawicieli handlowych.
  • Swobodę w obsłudze biznesu online dzięki przekładaniu złożonych informacji sprzedażowych na łatwe do skonfigurowania i zwizualizowania.
  • Scentralizowane centrum danych, którym można w łatwy sposób zarządzać za pośrednictwem aplikacji zapewniającej pełny wgląd w stan zamówienia.
  • Ciągłość w obsłudze biznesowej klientów KBMax.

„Firma Epicor bardzo dobrze rozumie branże, które obsługuje, a jej głęboka wiedza w przypadku branż krytycznych, od produkcji po dystrybucję, sprawia, że jest to idealny ‘dom’ dla naszych technologii, w którym nasze technologie mogą bezproblemowo zagnieżdżać się i świadczyć klientom najwyższej jakości usługi, jednocześnie skalując i rozszerzając pakiet technologiczny. Integracja naszego oprogramowania z portfolio Epicor pomoże zapewnić cyfrową ewolucję i prawidłowe prosperowanie najważniejszych firm na świecie”- mówi Kevin Bennett, dyrektor techniczny KBMax. 

Jako wieloletni partnerzy firmy Epicor, bardzo gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z rozwiązaniami marki na naszej stronie internetowej. Chętnie udzielimy porad oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące usługi i wdrożenia systemu.

 

Źródło: Epicor.com

linia