IFS wyborem lidera ds. danych geograficznych

IFS wyborem światowego lidera ds. danych geograficznych

IFS wyborem lidera ds. danych geograficznych

System IFS został wybrany przez spółkę Fugro, wiodącego specjalistę w dostarczaniu i zbieraniu kompleksowych danych dotyczących Ziemi i jej struktury. Dzięki zastosowaniu możliwości IFS Cloud, dostarczone rozwiązanie zapewni holenderskiej spółce efektywniejsze zarządzanie projektami, finansami, księgowością i zaopatrzeniem.

Fugro jest wiodącą na świecie spółką gromadzącą i analizującą informacje o strukturze Ziemi. Klienci firmy mogą liczyć, między innymi, na pomoc przy określeniu właściwej lokalizacji działek budowlanych, na których w bezpieczny i oszczędny sposób można zaprojektować i postawić budynek oraz infrastrukturę. Dzięki pozyskanym i przeanalizowanym danym, na doradztwo w zakresie wiedzy geodezyjnej mogą liczyć przedsiębiorstwa zajmujące się energetyką morską i lądową, odnawialnymi źródłami energii, infrastrukturą i inżynierią morską. Wybór ERP IFS zapewni spółce elastyczny, scentralizowany technologicznie system, z dostępem do jednego źródła aktualnej bazy informacji biznesowej, co usprawni pracę użytkownikom w około 40 krajach na całym świecie.

Jakie korzyści zyska spółka Fugro z wdrożenia opartego na chmurze rozwiązania IFS? Oto niektóre z nich:

  • Wsparcie procesów niezbędnych przy funkcjonowaniu firmy, w tym przy zarządzaniu finansami, projektami, biznesem oraz rozliczaniu realizowanych projektów i dokonywanych zakupów.
  • Zapewnienie terminowych i dokładnych raportów w ramach jednego, zintegrowanego rozwiązania.
  • Zebranie i zjednoczenie pracowników w jeden, oparty na współpracy zespół, dzięki scentralizowanej strukturze technologicznej, podnoszącej efektywność biznesową.

„Firmy takie jak my, wspierające naszych klientów w zarządzaniu cyklami życia złożonych projektów, są często zmuszone do korzystania z oddzielnego oprogramowania do zarządzania różnymi etapami projektu, tworząc wielokrotne rozwidlenia między danymi, ludźmi i czasem” – powiedział dyrektor generalny Fugro, Mark Heine. „Rozwiązanie IFS ujednolici i zharmonizuje nasze zorientowane projektowo procesy, w ramach jednej wysoce intuicyjnej platformy ERP. Dzięki temu, że wszyscy nasi ludzie mają dostęp do tych samych danych i pracują w ten sam sposób, nasze zespoły będą funkcjonowały szybciej i przyjemniej. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z IFS, która zapoczątkuje kolejny etap rozwoju biznesowego naszej firmy”.

Jeżeli jesteś zainteresowany możliwościami oferowanymi przez system ERP IFS, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na każde pytania i pomożemy dobrać najwłaściwsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.  

Źródło: IFS.com

linia