IFS przejmuje Customerville

IFS przejmuje Customerville i udoskonala moment obsługi klienta

IFS przejmuje Customerville

IFS ulepsza jakość swoich usług dzięki integracji z wielokrotnie nagradzaną platformą, przeznaczoną do zbierania opinii klientów. Customerville to globalny dostawca technologii Design- Driven Feedback, czyli usługi zapewniającej wzrost ilości otrzymywanych wiadomości zwrotnych, uzyskiwanych podczas procesów obsługi klientów. Dzięki przejęciu firmy, użytkownicy systemu IFS zyskają pomoc przy zwiększeniu zaangażowania w swój kontakt z klientami, a co za tym idzie, także przy zwiększeniu przychodów i rentowności prowadzonej działalności.

Firma IFS ogłosiła przejęcie firmy Customerville, specjalizującej się w zbieraniu opinii klientów dzięki wykorzystaniu unikalnej platformy Design-driven Feedback. Platforma poprzez połączenie technologii z naukami behawioralnymi, jest w stanie  symulować  sposób dzielenia się ludzi swoimi opiniami i reakcjami.

W jaki sposób usługa Customerville wesprze IFS i uatrakcyjni ofertę systemu klientom? Przedstawiamy niektóre z korzyści:

  • Udoskonalenie jakości świadczenia usług, dzięki wbudowaniu możliwości zbierania opinii klientów w momencie ich obsługi
  • Analiza nastrojów i odczuć klientów, co pomoże w lepszym zrozumieniu ich potrzeb i utrzymaniu dialogu
  • Stworzenie zaawansowanego narzędzia ankietowego, dającego wyższe wskaźniki zaangażowania i odpowiedzi od klientów oraz szybszą reakcję na spadek wskaźników opinii
  • Dostarczenie narzędzia, które pozwoli decydentom wyciągnąć odpowiednie wnioski z jakości prowadzonej obsługi i pomoże podjąć decyzję dotyczącą ewentualnych zmian w działaniach.

„Naszym celem w Customerville jest pokazanie firmom, że mogą być właścicielami narracji i wyjść poza przesyłanie suchych raportów pocztą elektroniczną; jest to fundamentalna zmiana dla firm, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat opinii klientów” – komentuje Max Israel, dyrektor generalny Customerville. „Firma IFS jest zaangażowana w dostarczanie klientom usług wysokiej jakości. Z niecierpliwością czekamy na nasze wspólne sukcesy” – dodaje.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących oferty systemu IFS Applications zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.. W przypadku pytań, zapraszamy serdecznie do kontaktu – chętnie doradzimy i pomożemy wybrać rozwiązanie odpowiadające Państwa wymaganiom.

Źródło: IFS.com