IFS Cloud dla producenta sprzętu bezpieczeństwa

IFS Cloud dla producenta sprzętu bezpieczeństwa ABUS

ABUSCzystyNisJak

IFS Cloud wyborem wiodącego producenta innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa domowego, mobilnego i komercyjnego. Niemiecka firma ABUS zdecydowała się na wzmocnienie efektywności swoich działań i przeniesienie systemu ERP do chmury IFS. Dzięki wdrożonym zmianom, firma zyska kompleksowy wgląd w łańcuch wartości swojej działalności oraz możliwość prowadzenia działań biznesowych przy jednym modelu danych. Wdrożenie IFS Cloud obejmie zakład w Niemczech oraz w filiach zlokalizowanych w 12 innych krajach.

Równolegle z rozwojem działalności, rosną także wymagania Klientów. Firma ABUS, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo, mierząc się z wyzwaniem, postanowiła zharmonizować zasięg swoich systemów, działających w wielu strefach geograficznych. Tutaj z pomocą przychodzi rozwiązanie IFS Cloud. Dzięki atrakcyjnej ofercie, niemiecki producent zyska możliwość zoptymalizowania wszystkich procesów biznesowych zachodzących w firmie w całym łańcuchu wartości.

Co skłoniło firmę ABUS do zaimplementowania rozwiązania IFS Cloud?

  • Wbudowane funkcje planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).
  • Konsolidacja wszystkich systemów w jedną platformę, zapewniającą spójny zestaw funkcji produkcyjnych.
  • Lepsza widoczność międzyfunkcjonalna i wydajnościowa, dzięki objęciu działalności jednym dostawcą oprogramowania.
  • Dedykowane dla branży lobby, zapewniające standaryzację procesów biznesowych, dzięki zastosowaniu dopasowanego do produkcji interfejsu.

„Wybraliśmy IFS Cloud, aby zharmonizować nasze globalne operacje biznesowe, co jest kluczowym krokiem w osiąganiu wzrostu w rozwoju działalności, który mamy na uwadze. Rozwiązanie łączy wszystkie możliwości z funkcjonalnością niezbędną do stworzenia większej wydajności. Posiadanie pojedynczego widoku naszych danych, nie tylko pozwala nam zoptymalizować nasze własne procesy, ale także stwarza nowe możliwości dostarczania wyjątkowych doświadczeń naszym klientom” – mówi członek zarządu firmy ABUS, dr Thomas Becker.

Źródło: IFS.com