Dlaczego warto wybrać Oracle Cloud?

Dlaczego warto wybrać usługę chmurową Oracle Cloud?

OracleCloudCzysty

Coraz więcej firm stawia na chmurę Oracle. Rozwiązaniu zaufali już tacy giganci jak: Zoom, Premier League czy Formuła 1. Co skłania wiodące instytucje do wyboru usługi chmurowej Oracle Cloud?

Zoom Video Communications: Wiodąca marka komunikacji internetowej, która w związku z ogromnym wzrostem zapotrzebowania na usługę w minionym roku, odnotowała znaczący wzrost akcji. Wraz z zyskiem wzrosła także potrzeba wdrożenia ulepszonej usługi chmurowej, będącej w stanie poradzić sobie z milionem nowych użytkowników i uczestników dziennych spotkań. Po sprawdzeniu wielu dostępnych na rynku platform infrastrukturalnych, to rozwiązanie Oracle Cloud okazało się spełniać wszystkie oczekiwania użytkowników i właściwie skalować możliwości marki. „Wybraliśmy Oracle Cloud Infrastructure ze względu na najlepsze w branży zabezpieczenia, wyjątkową wydajność i niezrównane wsparcie”- mówi usatysfakcjonowany możliwościami chmury Oracle, dyrektor generalny firmy Zoom.

Formuła 1: W wyścigach Formuły 1 decyzje należy podejmować w ułamkach sekund. Zespoły korzystają z wielu źródeł danych, które jednak okazały się niewystarczające – potrzebne są narzędzia umożliwiające analizę zebranych informacji i pomoc przy podejmowaniu najwłaściwszych decyzji wyścigowych. Red Bull Racing Honda zaufał w tej kwestii chmurze Oracle Cloud. Przyjęte rozwiązanie umożliwiło organizacji swobodnie korzystać z zaawansowanych narzędzi analitycznych i opcji automatycznego uczenia. Współpraca oferuje zespołowi obszerną gamę aplikacji Oracle Customer Experience (CX),która gwarantuje łatwy i szybki dostęp do ważnych statystyk i wskaźników. Dzięki wdrożeniu Oracle Cloud kibice mogą czerpać jeszcze więcej wrażeń z rozgrywających się na torze zdarzeń.

Na wybór rozwiązania chmurowego Oracle zdecydowały się także placówki branży medycznej – min. Stobrawskie Centrum Medyczne i Szpital Specjalistyczny w Radomiu – oraz branży geodezyjnej, jak Wydział Geodezji Urzędu Miasta Katowice.

Jako partner firmy Oracle Corporation, opracowaliśmy dedykowaną dla Klientów IFS Applications, specjalną ofertę przeniesienia systemu ERP IFS do technologii chmurowej Oracle Cloud. Po dokładny opis rozwiązania zapraszamy na naszą stronę internetową poniżej, a przypadku wszelkich pytań zachęcamy serdecznie do kontaktu.

Źródło: blogs.oracle.com

linia