Globalny producent wyrobów medycznych stawia na system IFS

Globalny producent wyrobów medycznych stawia na system IFS

NEWSWzorLinkedInturkus

Firma Dutch Ophthalmic Research Center (D.O.R.C.) zdecydowała się na zastosowanie zintegrowanego rozwiązania IFS w chmurze. Przedsiębiorstwo będące dostawcą wysokiej jakości narzędzi chirurgicznych, urządzeń oraz płynów i akcesoriów wykorzystywanych w okulistyce, po przeanalizowaniu ofert dostępnych na rynku, zaufało i postawiło na wdrożenie zintegrowanego rozwiązania wspierającego wiodące procesy biznesowe.

Spółka D.O.R.C. jest jednym z najbardziej renomowanych przedsiębiorstw zajmujących się dostawą technik, narzędzi oraz wyposażenia wykorzystywanego w branży okulistycznej. Firma wspomaga potrzeby chirurgów okulistycznych z całego świata, dostarczając swoim klientom innowacyjne rozwiązania za przystępną cenę. Do niedawna globalne przedsiębiorstwo korzystało z odrębnych systemów, co nie okazało się zadowalającym rozwiązaniem. Po przeanalizowaniu bogatej oferty rynkowej, została podjęta decyzja dotycząca przejścia na w pełni zintegrowane- działające w chmurze- rozwiązanie, które umożliwiłoby obsługę sprzedaży realizowanej w ponad 80 krajach, oraz obsługę przez użytkowników zatrudnionych w 13 ośrodkach mieszczących się w 12 krajach. Nowym partnerem technologicznym spółki D.O.R.C. zostało IFS.

„Działamy w sektorze w wysokim stopniu objętym regulacjami prawnymi i musimy uwzględniać rygorystyczne wymagania dotyczące jakości, dlatego szukaliśmy partnera technologicznego dysponującego bogatym doświadczeniem w branży oraz wiedzą specjalistyczną” — mówi Pierre Billardon, dyrektor generalny firmy D.O.R.C. „IFS może pochwalić się wyjątkowymi referencjami w branży medycznej, a przy tym oferuje funkcje, które nie tylko zaspokoją nasze bieżące i przyszłe potrzeby operacyjne, lecz także pozwolą zrealizować inicjatywy zmierzające do zapewnienia zgodności z rozporządzeniem MDR do roku 2022”- dodaje.

Wybór IFS umożliwia firmie na korzystanie z jednego źródła informacji, dzięki czemu pracownicy są w stanie uzyskać w czasie rzeczywistym wgląd, w działanie wszystkich procesów zachodzących w obszarze korporacji. Wdrożenie wybranego rozwiązania zapewniło spółce wsparcie przy czołowych procesach biznesowych, takich jak: planowanie, sprzedaż, produkcja, łańcuch dostaw, serwis, zarządzanie danymi produktów, zapewnienie zgodności z regulacjami prawnymi, zarządzanie projektami oraz finansami i kadrą.

Nasza firma to od lat zaufany partner IFS-  dzięki kompleksowemu środowisku i platformie zapewniamy szybkie i sprawne wdrożenia systemów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJ. Postaw na nowoczesne rozwiązanie ERP z L-Systems!

Źródło: Globalny producent wyrobów medycznych wybiera rozwiązanie IFS | IFS Polska

linia