System ERP dla PWSZ w Suwałkach z L-Systems

System ERP dla PWSZ w Suwałkach z L-Systems

NEWSSuwałkiStronaFB

Kolejne wdrożenie systemu ERP w edukacji zakończone sukcesem. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach postawiła na Pakiet Dydaktyczny Epicor iScala, który znajduje się w stałej ofercie usług naszej firmy. Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie ofertą oraz zaufanie, jakim obdarzają nas klienci. Jesteśmy obecnie najprawdopodobniej jedyną firmą dostarczającą kompleksowe pakiety edukacyjne ERP w Polsce.

Zaoferowany Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Prof. Edwarda F. Szczepaniaka w Suwałkach Pakiet Dydaktyczny Epicor iScala składa się z dwóch modułów zgodnych z zapisami postępowania przetargowego:

  • Oprogramowania/Modułu funkcjonalnego przedsiębiorstwa produkcyjnego.

  • Modułu planowania potrzeb materiałowych typu MRP lub równoważnego kompatybilnego z systemem ERP przeznaczonym do zarządzania firmą SAP One Bussines (lub równoważnego).

Jakie korzyści wynikają z wdrożenia pakietu dydaktycznego Epicor iScala z L-Systems?

Do najistotniejszych korzyści można zaliczyć:

  • Lepsze przygotowanie studentów do pracy w przedsiębiorstwie. Dzięki zajęciom mającym charakter symulacji pracy w przedsiębiorstwie, studenci nabywają niezbędnego doświadczenia, które czyni z nich osoby atrakcyjne na rynku pracy, nawet w konfrontacji z osobami z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Po ukończeniu zajęć studenci otrzymują dyplom ukończenia kursu Epicor iScala.

  • Możliwość zdalnej realizacji nauczania. Bardzo istotna kwestia- zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Zarówno prowadzący jak i uczestnicy mogą realizować zajęcia niezależnie od miejsca gdzie się znajdują. 

  • Znaczne usprawnienie procesów i zwiększenie efektywności działania dzięki wykorzystaniu  oprogramowania iScala. Architektura oprogramowania daje możliwości swobodnej  konfiguracji i stworzenia spójnego systemu, który umożliwia przepływ strumienia informacji nie tylko pomiędzy poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi, ale także z jej otoczeniem – klientami, dostawcami i partnerami.

Firma L-Systems jest obecnie najprawdopodobniej jedyną firmą w Polsce oferującą kompleksowe pakiety dydaktyczne ERP. Fakt, że coraz więcej placówek edukacyjnych decyduje się na współpracę z nami, bardzo nas cieszy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJ i dołączenia do grona naszych klientów.

linia