Firma L-Systems Diamentem Forbesa 2021

Firma L-Systems Diamentem Forbesa 2021

Forbes2Grafika

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasza firma została umieszczona na prestiżowej liście „Diamenty Forbesa 2021”! Jest to coroczne zestawienie przedsiębiorstw, które według miesięcznika Forbes, najszybciej rozwinęły biznesową działalność i znacząco zwiększyły swoją wartość rynkową.

Miesięcznik Forbes przygotował coroczne zestawienie firm, które najprężniej rozwinęły się na przestrzeni ostatnich trzech lat. Dzięki ciężkiej pracy i licznym sukcesom w tym okresie, firma L-Systems znalazła się w jednym z najbardziej prestiżowych rankingów wśród polskich firm.

– „Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. W tym roku, roku- delikatnie mówiąc- wyzwań, które nie mają precedensu w najnowszej historii, owo potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu.- informuje Paweł Zielewski, redaktor naczelny miesięcznika „Forbes”.

Lista Diamentów Forbesa jest sporządzana według szwajcarskiej metody wyceny wartości, która uwzględnia wartość majątkową oraz wyniki dochodowe przedsiębiorstwa. Dzięki tej analizie można zmierzyć potencjał firmy, oraz określić jej predyspozycje do powiększenia zasięgów i zysków.

Zespół firmy L-Systems jest niezmiernie dumny z tego wyróżnienia i pragnie serdecznie podziękować swoim klientom za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszych usług. Jest to dla firmy bardzo duża motywacja do pracy i dalszego rozwoju. Diament Forbesa to także potwierdzenie naszych kompetencji  i jakości oferowanych przez nas usług, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJnie boimy się wyzwań!

Firma L-Systems Diamentem Forbesa 2021

linia