Premiera IFS Cloud coraz bliżej. Poznaj więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej premiery IFS Cloud.

Premiera IFS Cloud coraz bliżej. Poznaj więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej premiery IFS Cloud.

IFsCloudFacebook

Dużymi krokami zbliża się premiera najnowszej wersji IFS Cloud. Niedługo, bowiem już 10 i 11 marca, na rynek konsumenta trafi nowa, atrakcyjna oferta, proponująca klientom dostęp do innowacyjnych technologii zawartych w ramach jednej platformy. Chief Product Officer firmy IFS udzielił krótkiego wywiadu, wyjawiając więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej premiery. Poniżej prezentujemy kilka wybranych pytań i odpowiedzi udzielonych przez Pana Christiana Pedersona.

Czym jest IFS Cloud?

‘IFS Cloud łączy w jednym produkcie wiodące na świecie możliwości, które IFS oferuje swoim klientom w sektorach: lotnictwa i obrony, energetyki, użyteczności publicznej i wydobywczej, inżynierii, konstrukcji i budowy, infrastruktury, czy produkcji i usług.

Zasadniczo przełamaliśmy tradycyjne bariery między planowaniem zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzaniem kapitałem ludzkim (HCM), zarządzaniem relacjami z klientami (CRM), zarządzaniem zasobami przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzaniem usługami, ujednolicając je w jeden produkt. IFS Cloud oferuje jedno wspólne doświadczenie na wspólnej platformie ze wspólnym modelem danych. Co ważne, IFS Cloud zapewnia jeden proces aktualizacji. Oznacza to, że nie ma potrzeby aktualizowania różnych produktów w różnych porach roku; aktualizacje będą dostępne co 6 miesięcy, ale to Ty decydujesz, kiedy i jak szybko je zastosujesz.’

Co skłoniło Państwa do rozwoju platformy IFS Cloud?

Jak zawsze, jest to okazja, aby pomóc naszym klientom w rozwijaniu ich działalności, co stanowi priorytet każdych naszych działań. Oczywiście, pomaga to w nawiązaniu bliższych kontaktów z naszymi klientami, zapewniając nam ciągłą naukę nowych doświadczeń. Jednakże, zawsze bardzo poważnie traktujemy nasz obowiązek, aby pokazywać możliwości wprowadzania nowych technologii, tym samym pomagając i inspirując klientów do robienia nowych rzeczy, na nowe i zróżnicowane sposoby.

I właśnie tutaj wszystko naprawdę się łączy. Klienci dają nam wyraźnie do zrozumienia, że to zmiany cyfrowe oraz zapewnienie pozytywnych wrażeń ich własnym klientom, stanowią dla nich priorytety. Ma to bezpośredni związek ze stworzeniem możliwości, które zapewniają nowe technologie, takie jak IoT, Digital Twins, Process Automation, Artificial Intelligence and Machine Learning and Augmented Reality.

Postrzegamy to jako część naszego zobowiązania wobec naszych klientów, aby połączyć nowe technologie razem, w kontekście tworzenia realnych scenariuszy biznesowych, które można łatwo wprowadzić w życie.

Dlaczego planowanie zasobów przedsiębiorstwa ‘zorientowanego na usługi’ jest ważne?

Cóż, to całkiem proste. Klienci, ludzie i aktywa to najważniejsze rzeczy dla prawie wszystkich firm. Każde przedsiębiorstwo dąży do jak największej satysfakcji klienta, jego wysokiej retencji i większego poparcia. W celu osiągnięcia tego, klienci muszą być dobrze obsłużeni na wszystkich etapach. Chodzi o to, aby dostarczyć im produkty odpowiedniej jakości i we właściwym czasie, co oznacza wyprodukowane ich na czas przez Twój zakład produkcyjny, terminową dostawę, wysłanie bezbłędnej faktury, posiadanie skutecznych centrów telefonicznych i świadczenie doskonałej obsługi terenowej. Kiedy to wszystko razem współdziała, nazywamy to „Momentem Usługi”, a celem IFS Cloud jest umożliwienie Ci dostarczenia Twojego momentu usług.

 

Wydarzenie inauguracyjne IFS Cloud odbędzie się w formie transmisji online w dniach 10 i 11 marca 2021 r., podczas którego zostanie zademonstrowana nowa wersja oprogramowania. Załoga firmy L-Systems niecierpliwie wyczekuje premiery, równocześnie zachęcając, aby dołączyć do spotkania na stronie producenta. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stałą ofertą wdrożeń systemów IFS- TUTAJ.

 

Cały wywiad z Chief Product Officer IFS do przeczytania tutaj: Christian Pedersen Answers Your IFS Cloud FAQs – IFS Blog

linia