IFS najlepszym wyborem według klientów- Gartner 2020

IFS najlepszym wyborem według klientów

NewsIFSRamkaDUZY

Klienci stawiają na IFS! Firma zdobywa wyróżnienie 2020 Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Cloud ERP Product-Centric Enterprises.

Zespół firmy IFS ma powody do świętowania. Pomimo nietypowych oraz dla wielu przedsiębiorstw także ciężkich czasów na rynku pracy w 2020 roku, załoga IFS została wyróżniona w rankingu stworzonym przez firmę Gartner.

Opinie klientów nieustannie kształtują nasze produkty i usługi, dlatego przepełnia nas duma z powodu otrzymanego wyróżnienia”- mówią członkowie firmy. „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym klientom, którzy poświęcili swój czas, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami o naszych usługach z innymi ludźmi”.

The Gartner Peer Insights Customers’ Choice świadczy o wysokim uznaniu dostawców z branży IT przez zweryfikowanych i profesjonalnych użytkowników. Aspekty, które zostały wzięte pod uwagę przy ocenie to liczby recenzji oraz ogólne opinie użytkowników. W celu zapewnienia rzetelnego sporządzenia wyróżnień, firma Gartner zastosowała rygorystyczne kryteria rozpoznawania dostawców z wysokim wskaźnikiem satysfakcji konsumentów”- podaje firma. Daje nam to gwarancję, że przyznawane wyróżnienia to nie puste słowa – za tym uznaniem opowiadają się głosy nawet setek usatysfakcjonowanych klientów IFS, którzy bardzo chętnie dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami odnośnie współpracy z globalną marką.

 Dlaczego recenzje mają tak ogromną wagę?

W dzisiejszych czasach znacząca ilość konsumentów przed nabyciem nowego zakupu, często wiążącego się z wydatkiem dużej ilości pieniędzy, czyta o doświadczeniach innych kupujących. Gartner jest firmą, która wykorzystuje wagę takich recenzji i używa jej do wzmocnienia znaczenia opinii użytkowników. Specjaliści z branży IT potrzebują bowiem dostępu do wiarygodnych recenzji klientów, gdyż będąc w trakcie podejmowania niezmiernie ważnych postanowień zakupowych, chcą być zapewnieni o wysokiej jakości nabywanego produktu. 

Poniżej można zapoznać się z fragmentami kilku opinii klientów na temat systemu IFS, które przyczyniły się do osiągnięć firmy: 

  • „Solidny i elastyczny system ERP wspierający nasz rozwój i inicjatywy ciągłego doskonalenia” – Architektura przedsiębiorstwa i innowacje technologiczne, produkcja    

  • „Elastyczne rozwiązanie ERP z nowoczesnym interfejsem użytkownika i aktualną podstawową technologią” – Manager IT, usługi

  • „IFS to zaufany partner naszej organizacji” – CIO, Energy and Utilities

  • „Światowej klasy system ERP, który jest niezawodny, sprawny i niezwykle przyjemny w użyciu!” – CEO ds. produkcji

Firma L-Systems jest od lat zaufanym partnerem biznesowym IFS. Dzięki kompleksowemu środowisku i platformie adaptacyjnej IFS, zapewniamy szybkie i efektowne wdrożenia systemu. Po więcej informacji dotyczących naszej współpracy zapraszamy TUTAJ, a firmie IFS serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: IFS Named a 2020 Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises – IFS Blog

linia