Epicor wyborem dostawcy produktów medycznych

Epicor wyborem brytyjskiego dostawcy produktów medycznych

Epicor wyborem dostawcy produktów medycznych

Epicor wspiera firmę Beeveejay w zwiększeniu wydajności łańcucha dostaw i rozwoju biznesu. Brytyjski dostawca zaopatrzenia medycznego zdecydował się na zmianę dotychczasowego oprogramowania na oparty na chmurze system ERP Epicor Prophet 21. Dzięki nowo wybranemu rozwiązaniu firma będzie w stanie przyspieszyć dostawę sprzętu okulistycznego, dentystycznego, medycznego oraz optometrycznego do Afryki Subsaharyjskiej.  

Wiodąca firma dostarczająca zaopatrzenie medyczne i dentystyczne, podjęła decyzję w kwestii zmiany dotychczasowego systemu informatycznego, który w przeszłości pomagał zespołowi prowadzić biznes. Od teraz firmę Beeveejay wspierać będzie oparte na chmurze rozwiązanie ERP Epicor Prophet 21. Wybrany system ERP zapewni:

  • Dostęp w czasie rzeczywistym do całego asortymentu w jednym źródle danych, co powoli zoptymalizować czas realizacji i kontroli zapasów;
  • Regulację w zakresie zgodności przy identyfikacji produktów w całym łańcuchu dostaw – pełny wgląd od inżynierii po dostawę;
  • Rozszerzenie funkcji zarządzania relacjami z klientami (CRM) o ujednolicone rozwiązanie umożliwiające sprawniejsze zarządzanie kontaktami, potencjalnymi klientami, kampaniami marketingowymi oraz zamówieniami i obsługą posprzedażową;
  • Platformę przeznaczoną do skalowania i dynamicznego rozwoju biznesu – ulepszone i wydajne działanie łańcucha dostaw;
  • Ograniczenie ręcznych i czasochłonnych działań administracyjnych oraz wynikających z tego błędów ludzkich – poprawa dokładności i jakości pozyskiwania danych.

„Dla niewielkiej, rodzinnej firmy, miniony rok był wyzwaniem. Ze względu na szybko zmieniającą się dynamikę rynku ważne było, abyśmy mieli wyraźny wgląd w nasz łańcuch dostaw w oparciu o dokładne, aktualne dane, ale nie było to możliwe w przypadku naszych starszych systemów informatycznych. Pandemia uświadomiła nam, jak ważne jest korzystanie z nowoczesnego rozwiązania ERP, zaprojektowanego specjalnie dla biznesu dystrybucyjnego, które zapewniłoby nam kompleksowy wgląd we wszystkie zapasy, zamówienia i dostawy” – mówi dyrektor handlowy i finansowy Beeveejay, Bharti Shah. 

„Wybierając Epicor, Beeveejay skorzysta z rozwiązania ERP opartego na chmurze, które zostało opracowane specjalnie dla dystrybutorów, umożliwiając im zarządzanie łańcuchem dostaw z większą widocznością, a co za tym idzie, także zwiększyć wydajność i zapewnić dynamiczny rozwój” – dodaje Mark Hughes, regionalny Wiceprezes Epicor w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Źródło: Epicor.com