Epicor nawiązuje współpracę z firmą Predii

Epicor zbiera dane z napraw pojazdów mechanicznych

rynekwtornyCzystyblog

Epicor nawiązuje współpracę z firmą Predii, pionierem sztucznej inteligencji na rynku wtórnym, w celu pozyskiwania danych integralnych z rozwiązaniami Epicor Industry Data Analytics. Dzięki wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji, globalny dostawca oprogramowania zyska możliwość zbierania informacji o częściach zamiennych i usługach serwisowych, uzyskiwanych z napraw pojazdów mechanicznych, rozszerzając tym samym swój zasób danych o rynku motoryzacyjnym. Tak zebrane, dodatkowe informacje, zostaną zintegrowane z istniejącymi oraz nadchodzącymi rozwiązaniami oprogramowania, które ochoczo są wybierane przez producentów części zamiennych, sieci dystrybucyjne oraz sieci serwisowe.

Co dostawca oprogramowania zyska dzięki nawiązanej współpracy?

  • Możliwość zastosowania technologii sztucznej inteligencji do oceny danych uzyskanych przy naprawie pojazdów mechanicznych;
  • Udoskonalenie i wzbogacenie informacji o częściach zamiennych i serwisie maszyn, osadzonych w narzędziach analitycznych Epicor i wykorzystywanych na każdym poziomie rynku wtórnego;
  • Szybsze dostarczanie właściwych części w odpowiednie miejsce zamówienia, nieprzekraczające terminu dostawy, mające kluczowe znaczenie dla producentów na rynku wtórnym.

„Jako pionier w wykorzystywaniu sztucznej inteligencji do wydobywania praktycznych spostrzeżeń i analiz z danych dotyczących części, serwisowania i napraw, cieszymy się, że zostaliśmy wybrani przez firmę Epicor do obsługi ich rozwiązań Industry Data Analytics . Predii z niecierpliwością czeka na kontynuację naszej długiej historii wprowadzania innowacji do rozwiązań na rynku wtórnym”- mówi Tilak Kasturi, założyciel i dyrektor generalny Predii.   

„Nasi klienci dali jasno do zrozumienia, że ​​dostarczenie właściwej części we właściwe miejsce we właściwym czasie nigdy nie było ważniejsze. Ten nowy punkt wartości w naszej szybko rozwijającej się fabryce danych wzmacnia pozycję Epicor jako kluczowego elementu dla tych, którzy wytwarzają, przemieszczają i sprzedają części na rynku wtórnym” – dodaje Rod Bayless, starszy dyrektor ds. analizy danych branżowych Epicor.

Źródło: Epicor.com