IFS Cloud dla grupy inżynieryjno-budowlanej

IFS Cloud dla francuskiej grupy inżynieryjno - konstrukcyjnej

IFS Cloud dla francuskiej grupy inżynieryjno - konstrukcyjnej

IFS Cloud wyborem Ortec Group. Francuski dostawca kompleksowych usług i rozwiązań inżynieryjno – konstrukcyjnych, poszukiwał systemu, który najefektywniej potrafiłby wesprzeć rozwój i zharmonizować wszystkie procesy biznesowe przedsiębiorstwa. Po dogłębnej ocenie rynku dostawców oprogramowania ERP, okazało się, że rozwiązaniem, które  zapewni najlepsze wsparcie dla wielooddziałowych działań Ortec Group, jest rozwiązanie IFS Cloud. Dzięki wdrożeniu nowoczesnego systemu ERP, spółka zwiększy widoczność i efektywność zarządzania kluczowymi operacjami firmy oraz zapewni użytkownikom niezrównaną jakość doświadczeń (user experience).

Ortec Group, spółka wspierająca swoich klientów przez cały proces wdrażania i trwania projektów, decyduje się na wdrożenie systemu IFS Cloud. Po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych możliwości na rynku ERP, to właśnie oferta IFS najlepiej spełniła oczekiwania francuskiego integratora rozwiązań inżynieryjno- budowlanych. Działalność, która obejmuje ponad 50 uzupełniających się dziedzin, a klienci działają w wielu rożnych sektorach gospodarki, potrzebuje kompleksowego wsparcia systemowego.  W celu odpowiedniego zoptymalizowania działań wszystkich 229 oddziałów, Ortec Group zdecydowało się zaufać rozwiązaniu IFS Cloud. Wybrane rozwiązanie pozwoli grupie w pełni wykorzystać możliwości kompleksowego systemu ERP, m.in.: zyskać lepszą wydajność, usprawnić procesy decyzyjne i zapewnić najlepszą jakość obsługi.

Co wniesie wdrożenie systemu IFS Cloud w dużej firmie inżynieryjno – konstrukcyjnej?

  • Kompleksowe rozwiązanie umożliwiające sprawną obsługę wielu procesów strukturalnych zachodzących w firmie, takich jak: planowanie wydatków i zarządzanie budżetem, nadzór i kontrola nad projektami oraz monitorowanie działań kadry kierowniczej.
  • Pełen wgląd w najważniejsze obszary przedsiębiorstwa, między innymi: budżetowanie wydatków inwestycyjnych, ocenę ryzyka, zarządzanie materiałami i umowami serwisowymi, realizację projektów i jakość wykonywanych działań.

„Ortec nadal rozwija swoją działalność, zarówno we Francji, jak i na arenie międzynarodowej. Dlatego musimy zapewnić, że nasze wewnętrzne procesy są elastyczne i wydajne, aby zagwarantować pełną interoperacyjność między każdym z naszych podmiotów Grupy. To dla nas duże wyzwanie” – mówi André Einaudi, prezes i dyrektor generalny Ortec Group. „Jednym z naszych wyzwań jest jak najlepsze zaspokojenie potrzeb funkcjonalnych każdej z naszych spółek zależnych – które działają na bardzo zróżnicowanych rynkach i w różnych warunkach – za pomocą jednego, scentralizowanego rozwiązania do zarządzania. Wybraliśmy IFS Cloud ze względu na jego potężne możliwości ERP, w celu uzyskania lepszej wydajności, usprawnienia procesu decyzyjnego i zapewnienia najwyższej jakości obsługi dla naszych zespołów” – dodaje.

Źródło: IFS.com