Epicor w Chin Fong

Chin Fong Machine Industrial Co., wybiera EPICOR ERP w celu usprawnienia planowania i zarządzania zasobami

prasa 3

Epicor Software ogłosił niedawno, że tajwańska firma Chin Fong Machine Industrial Co., Ltd. zdecydowała się na wdrożenie globalnego planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP ) rozwiązanie, Epicor ERP.

Firma Chin Fong to światowej klasy producent pras mechanicznych z siedzibą na Tajwanie. Przy rocznych przychodach w ubiegłym roku przekraczających 7,4 miliarda dolarów NTD produkty Chin Fong są eksportowane do ponad 50 krajów, w tym do Wielkiej Brytanii, USA, Japonii i Australii. Klientami firmy są najwięksi światowi producenci samochodów, tacy jak Toyota i Ford.

Ponieważ w ostatnich latach firma bardzo się rozrosła, a jej produkty stały się bardziej złożone, istniejący system nie był już w stanie sprostać nowym wyzwaniom, przed jakimi stanęła organizacja. W rezultacie pracownicy musieli spędzać prawie dwa razy więcej czasu na zadaniach administracyjnych, takich jak przetwarzanie zamówień, tworzenie ofert, kupowanie materiałów i przeprowadzanie procesu zamknięcia finansowego. Dlatego firma zdecydowała, że nadszedł czas, aby zastąpić istniejący system ERP rozbudowanym rozwiązaniem, które zaspokoi obecne i przyszłe potrzeby.

Po dwóch latach szeroko zakrojonych testów i ocen, Chin Fong wybrał Epicor ERP spośród 17 dostawców. O wyborze dostawcy zadecydowały pozytywne opinie klientów oraz funkcjonalności dostosowane do specyfiki organizacji.

Na etapie testów stwierdziliśmy, że połączenie Epicor ERP i technologii Microsoft dobrze się uzupełnia. Było to szczególnie widoczne, gdy trzeba było przetwarzać nieoczekiwane sprawozdania finansowe – zdolność systemu do szybkiego wprowadzania danych pomogła zmniejszyć nakład pracy działu IT, a tym samym znacznie zwiększyć wydajność. W związku z powyższym postanowiliśmy całkowicie przestawić wszystkie nasze operacje na nowy system ERP. ” – mówi Pan Yuta Tu, menedżer ds. IT, Chin Fong

Firma Epicor ma bogate doświadczenie w tworzeniu oprogramowania ERP dla producentów maszyn. Nasze rozwiązania zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić najwyższy poziom elastyczności i promować rozwój biznesu. Jesteśmy dumni, że firma Chin Fong wybrała Epicor ERP i że możemy pomóc jej w osiągnięciu kolejnych celów biznesowych.”- dodaje Vincent Tang, wiceprezes regionu Azja w firmie Epicor.

Jeśli szukasz oprogramowania dla firmy produkującej maszyny, postaw na Epicor Software oraz na profesjonalny i kompetentny zespół wdrożeniowy. Więcej o nas tutaj: https://l-systems.pl/ofirmie/

linia