Stawiamy na rozwój

Stawiamy na rozwój

Wyróżniający - WordPress (4) (1)

Podsumowanie trudnego okresu na rynku, plany na najbliższe miesiące oraz ”burza mózgów” dotycząca usprawnień organizacyjnych. W poznańskim biurze L-Systems odbyło się spotkanie zarządu i przedstawicieli działów naszej firmy. Istotnym punktem spotkania było omówienie zweryfikowanych planów na obecny rok i najważniejszych projektów, nad którymi aktualnie pracujemy. 

– Pandemia pokrzyżowała plany wielu przedsiębiorcom, ale my się nie poddaliśmy. Jesteśmy prężną firmą, która jest dobrze przygotowana także na trudniejsze czasy. Zachowujemy spokój i jesteśmy przekonani, że zmierzamy w dobrym kierunku – mówi Robert Pawlak, prezes L-Systems

W centrum naszej oferty niezmiennie znajduje się system ERP IFS oraz system Epicor ERP i iScala. Wyraźnie dostrzegamy ożywienie w tym segmencie rynku, otrzymujemy coraz więcej zapytań o wdrożenia tych systemów.

– Im bardziej rozwija się nasza firma, tym bardziej musimy dbać o jej dalszy rozwój. Czas pandemiczny był okresem trudnym, ale dziś znajdujemy pozytywne jego strony. Wykorzystaliśmy ten okres efektywnie. Wielu naszych pracowników ukończyło kursy, zdobyło dodatkowe certyfikaty, a dzięki temu firma pozyskała nowe możliwości – mówi Adam Gębski, dyrektor d.s. sprzedaży w L-Systems.

Aktualnie jednym z priorytetów firmy jest Multi – Robot, czyli oparty o koncepcję agentów  system do zarządzania produkcją. Działania związane z projektem rozpoczęliśmy już w 2019 roku i są one realizowane przy współpracy z Polską Akademią Nauk. W okresie pandemii prace nad Multi – Robotem nabrały dużej dynamiki. 

Przed nami intensywny czas, a to lubimy najbardziej. 

linia