EAGLEPICHER

EAGLEPICHER - czołowy producent specjalistycznych akumulatorów, wybiera rozwiązanie chmurowe IFS

astronaut-928886_1280

Firma EaglePicher Technologies, czołowy dostawca akumulatorów i urządzeń energetycznych stosowanych w sektorze lotnictwa i obrony oraz w branży medycznej, zadecydowała się wdrożenie systemu IFS Applications™ jako centralnego systemu ERP, przeznaczonego do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

Akumulatory firmy EaglePicher to niezwykle wydajne agregaty zasilające, które dostarczają energii urządzeniom w przestrzeni kosmicznej przez łącznie ponad 2,7 miliarda godzin bez żadnej awarii. Technologia autorstwa EaglePicher stosowana jest również w amerykańskich pociskach rakietowych i systemach uzbrojenia, a także w innych systemach o znaczeniu krytycznym. Można ją także znaleźć w pojazdach podwodnych oraz w implantach medycznych ratujących życie pacjentów.

Poprzedni system, obsługujący krytyczne procesy biznesowe w organizacji, przestał wystarczać, dlatego firma zdecydowała się na zakup nowoczesnej platformy, która zapewni efektywną pracę użytkowników. Dodatkowym wyzwaniem po stronie dostawcy było spełnienie wszystkich rygorystycznych wymagań związanych z bezpieczeństwem i zgodnością z przepisami, stawianych przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Obejmuje to w szczególności regulacje ITAR (International Traffic in Arms Regulations), DFARS (Defense Federal Acquisition Regulation Supplement) oraz standard NIST SP 800–171.

Kwestie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami są dla nas równie istotne, jak uzyskanie odpowiedniego poziomu wydajności pracy użytkowników i działania procesów” — mówi Kurt Bruenning, prezes i dyrektor ds. finansowych firmy EaglePicher. „Wybrany przez nas dostawca rozwiązań technologicznych musi zrealizować cały szereg rygorystycznych wymagań, a zarazem udostępnić zaawansowane funkcje za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu użytkownika. Rozwiązanie IFS spełniło te kryteria, dlatego zdecydowaliśmy się właśnie na ten system”.

Firma EaglePicher zdecydowała się na system IFS Applications 10, który zostanie wdrożony na platformie IFS Managed Cloud udostępnianej w środowisku Microsoft Azure Government Cloud. W ramach weryfikacji przeprowadzonej przez niezależny ośrodek stwierdzono, że platforma spełnia wszystkie wymogi federalnych przepisów eksportowych oraz standard NIST w zakresie cyberbezpieczeństwa. System IFS zostanie wdrożony w szerokim zakresie, obejmując takie obszary przedsiębiorstwa jak: produkcja, gospodarka magazynowa, dystrybucja, księgowość i finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie danymi i cyklem życia produktów, zarządzanie jakością, zarządzanie relacjami z klientami (CRM) i zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM).

Od dawna koncentrujemy się na potrzebach klientów z tej branży, dlatego mamy wyjątkowe możliwości dostarczania rozwiązań technologicznych sprawdzających się w warunkach, w jakich działają przedsiębiorstwa takie jak EaglePicher” – dodaje Scott Helmer, prezes pionu IFS Aerospace & Defense

Jeśli potrzebujesz nowego systemu ERP i w Twojej branży również niezwykle istotne są kwestie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, napisz do nas: https://l-systems.pl/kontakt/

linia