ARO Drilling

IFS pomaga ARO Drilling zwiększyć efektywność

Drilling platform 1_1

IFS ogłosiło niedawno, że ARO Drilling – światowej klasy przedsiębiorstwo działające w branży wiertnictwa morskiego zdecydowało się na wdrożenie systemu IFS Applications w celu ujednolicenia procesów biznesowych w swojej centralnej siedzibie oraz na 16 morskich platformach wiertniczych.

 Firma ARO Drilling starała się uspójnić swoje dotychczasowe oprogramowanie biznesowe, które składało się z kilku różnych systemów, które były złożone i trudne do skalowania. Po przeprowadzeniu procedury przetargowej, z udziałem kilku głównych dostawców ERP, firma wybrała IFS Applications. Czynnikami, które miały wpływ na ostateczną decyzję o wyborze dostawcy, były unikatowe funkcjonalności systemu IFS, pasujące do specyfiki branży oraz w pełni zintegrowana architektura systemu. Rozwiązanie zostało wdrożone terminowo i zgodnie z budżetem – w ciągu dziewięciu miesięcy dla około 400 użytkowników w pełnej wersji oraz 2000 użytkowników w modelu samoobsługowym. System IFS został wdrożony w obszarach takich jak: utrzymanie, zarządzanie łańcuchem dostaw, finansów i zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM).

 Dzięki implementacji w pełni zintegrowanego rozwiązania zarząd uzyskał scentralizowany obraz całej firmy, co szybko przełożyło się na szybsze i bardziej efektywne podejmowanie decyzji dotyczących dalszego rozwoju. Wykorzystując możliwości jakie oferuje system IFS w zakresie zarządzania projektami i konserwacji, ARO Drilling jest w stanie uprościć procesy robocze, co prowadzi do zwiększenia wydajności i rentowności projektu.

 „Wdrożenie IFS Applications było poważną transformacją dla naszej korporacji i bardzo się cieszę, że projekt wdrożenia, który obejmował nasze 16 platform, okazał się wielkim sukcesem. ARO ściśle współpracuje z zespołem ekspertów branżowych IFS. Aktualnie pracujemy nad kolejnym rozwiązaniem branżowym, opartym na najlepszych praktykach i standardowej funkcjonalności, które umożliwi naszym pracownikom podejmowanie właściwych decyzji w dowolnym miejscu i czasie.” – mówi Anas Mosa, dyrektor IT ds. Wiertnictwa w ARO.

 Czy Ty też potrzebujesz sprawdzonego oprogramowania ERP, który zastąpi kilka odrębnych i przestarzałych systemów? A może po prostu chcesz zwiększyć swoją efektywność i uprościć kluczowe procesy? Jeśli tak to zapraszamy do kontaktu:   https://l-systems.pl/ofirmie/.


linia