Epicor odświeża platformę ERP

Epicor odświeża platformę produkcyjną ERP pod nazwą Kinetic.

Epicor odświeża platformę ERP

Epicor po raz kolejny zaznacza swoją obecność w branży usług chmurowych. Firma  odświeżyła platformę produkcyjną ERP, która funkcjonuje od teraz pod nazwą Kinetic. Rozwiązanie zostało przemyślane i stworzone przy pomocy producentów, w celu wprowadzenia odpowiednio dostosowanej pod wymagania klientów, najlepszej oferty usługi chmury na rynku branżowym.

Rozwiązanie Kinetic proponuje użytkownikom intuicyjne i efektywne środowisko, z funkcjami uczenia się, sztuczną inteligencją oraz wbudowanymi narzędziami wspomagającymi współpracę społeczną. Tak lepiej wykorzystywane dane w czasie rzeczywistym, przyczyniają się do szybszego wzrostu zysków oraz polepszenia jakości pracy.

Opracowany przez przedsiębiorstwo nowy, oparty na przeglądarce, interfejs jest łatwiejszy w obsłudze i bardziej intuicyjny dla użytkowników. Dostęp do niego jest możliwy z dowolnego urządzenia o dowolnej porze, dzięki czemu klienci oszczędzają cenny czas i otrzymują lepszy akces do danych firmowych. Dodane zostało także nowe narzędzie Application Studio, które oferuje możliwość dostosowywania kodów, przez co użytkownicy są w stanie tworzyć projekty możliwe do wdrożenia w sieci Web do celów e-commerce. Co więcej, Kinetic zapewnia: swobodę w konfigurowaniu aplikacji za pośrednictwem projektanta wizualnego, przenoszenie elementów za pomocą prostego przeciągnięcia oraz weryfikację wprowadzonych zmian przed uruchomieniem.

„Nowy, internetowy system ERP Kinetic firmy Epicor zapewnia dodatkową warstwę elastyczności, która wspiera naszą działalność. Application Studio to intuicyjne narzędzie programistyczne typu „przeciągnij i upuść”, które pozwala nam szybko skonfigurować ekrany, aby dopasować je do naszych unikalnych wymagań. Nowa platforma Kinetic daje nam teraz możliwość zapewnienia naszym użytkownikom dostępu do właściwych informacji w dowolnym czasie, miejscu i z dowolnego urządzenia”- mówi prezes Tuffaloy, Sean Simmons.

Co oferuje rozwiązanie Kinetic?      

  • Ofertę chmury dla branż regulowanych (urządzenia medyczne i A&D): Jedyne na rynku rozwiązanie dedykowane potrzebom producentów urządzeń medycznych w zakresie walidacji oprogramowania zgodnie z przepisami FDA.·      
  • Epicor Commerce Connect 2.12: Nowoczesny design, który zapewni użytkownikom lepszy wygląd i działanie, co znacznie ułatwi obsługę systemu online.·      
  • Epicor EMC 21.1: Nowe funkcje: zabezpieczenia dla obiegu dokumentów oraz niestandardowe numerowanie wersji dla producentów sprzętu medycznego i A&D.·      
  • Epicor EDI: Nowo zaprojektowane punkty końcowe interfejsu API, które gwarantują łączność w czasie rzeczywistym oraz wysyłanie komunikatów o pojawiających się błędach.·      
  • Spreadsheet Server: Uproszczony proces raportowania kwestii finansowych dla użytkowników chmury, dzięki wykorzystaniu narzędzia MS Excel.

Jako od lat zaufany partner biznesowy amerykańskiego przedsiębiorstwa Epicor, zapraszamy do zapoznania się z ofertą . Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące opisanego rozwiązania oraz przedstawimy najlepsze dostępne możliwości dla Ciebie i Twojej firmy.

Źródło: Epicor.com

linia