Dostawca usług sprężania gazu wybiera IFS Cloud

Wiodący dostawca usług sprężania gazu stawia na IFS Cloud

Dostawca usług sprężania gazu wybiera IFS Cloud

Firma Kodiak Gas Services to trzeci największy dostawca usług sprężania gazu w Stanach Zjednoczonych. W celu usprawnienia wielofunkcyjnych operacji biznesowych i zapewnienia długiego czasu bezawaryjnej pracy, przedsiębiorstwo postanowiło zmienić dotychczasowe rozwiązanie systemowe i wdrożyć IFS Cloud.

Możliwości systemu pozwolą firmie Kodiak skonsolidować trzy główne systemy w jeden, zachowując podstawowe funkcje ERP, zarządzania usługami i aktywami.  Rozwiązanie IFS pomoże obsłużyć wiele obszarów funkcjonalnych i procesów biznesowych, w tym: sprzedaży, łańcucha dostaw, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim i finansów.

Chmura IFS skutecznie usprawni procesy zarządzania zaopatrzeniem i zapasami – ma to szczególne znaczenie na rynku, gdzie dostępność usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu jest jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie firmy.

Dzięki rozwiązaniu, które zapewni dostęp do danych w czasie rzeczywistym, Kodiak Gas Services zyska skonsolidowany, kompleksowy wgląd w swoją działalność biznesową, co znacząco podniesie jakość oferowanych usług i efektywnie wesprze przyszły rozwój firmy.

Wdrożenie systemu obejmie 16 oddziałów firmy i 1157 użytkowników.

Źródło: IFS.com

 „Od samego początku byliśmy pod wrażeniem zaangażowania firmy IFS przy dążeniu do osiągnięcia zamierzonych efektów i wzajemnie korzystnej współpracy. Jesteśmy przekonani, że współpracując nie tylko kupujemy technologię, ale nawiązujemy długoterminową relację biznesową, która wzmocni naszą działalność i zapewni przejrzyste zestawienie wszystkich aktywów firmy” – mówi Pedro Buhigas, Chief Information Officer w Kodiak.