Anchor Fabrication zwiększa produktywność

Anchor Fabrication zwiększa produktywność o 200% dzięki systemowi Epicor ERP

Anchor3

Wiodący producent wyrobów metalowych w Stanie Teksas, w jednym miejscu zwiększył przepustowość transakcji i zmniejszył koszty operacyjne o ponad 100 000 USD rocznie dzięki Epicor ERP.

Firma Epicor Software Corporation, globalny dostawca branżowego oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła niedawno, że Anchor Fabrication, amerykańskie przedsiębiorstwo z branży metalurgicznej, poprawiło swoją wydajność o 200% dzięki implementacji systemu Epicor ERP. Oprogramowanie Epicor ERP to rozwiązanie do zarządzania zapasami i zamówieniami. Funkcjonalności systemu pozwalają między innymi na polepszenie procesów customer service przy jednoczesnym podejmowaniu większej liczby codziennych transakcji.

Anchor Fabrication kieruje swoje produkty i usługi do szerokiego grona klientów o różnych potrzebach – od cięcia plazmowego i laserowego po obróbkę skrawaniem, spawanie i montaż. Siedziba firmy znajduje się w Fort Worth w Teksasie. To sześć zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 310 000m2.

Staliśmy się liderem w naszej branży, dzięki wydajności i zdolności do szybkiego wykonywania różnych usług – powiedział Hector Robles, wiceprezes ds. Produkcji w Anchor Fabrication. Podczas odwiedzin na miejscu klienci często mówią nam, że doceniają naszą zdolność do szybkiego przeglądania historii niemal każdej konkretnej usługi, jaką kiedykolwiek dla niech wykonaliśmy.

 

Znacząco zmniejszone koszty planowania zamówień

Oprogramowanie Epicor ERP pozwala firmie Anchor Fabrication łączyć wszystkie dane dotyczące zlecenia w jeden proces, bez konieczności ręcznego wprowadzania – ostatecznie proces ten zmniejsza koszty planowania zamówień o ponad 100 000 USD rocznie.

Chcemy przekazywać naszym pracownikom najbardziej zwięzłe dane i najlepsze możliwe informacje o każdym zadaniu, które trafi do nas. Oprogramowanie marki Epicor naprawdę pomaga zachować wszystkie te informacje w jednym miejscu – powiedział Jason Davis, wiceprezes ds. Sprzedaży w Anchor Fabrication.

Szybka realizacja zamówień produkcyjnych przez Anchor Fabrication jest częściowo spowodowana ich zdolnością do dynamicznego grupowania zadań i danych. Jest to możliwe również dzięki platformie Epicor ERP, która przyspiesza przyjmowanie zamówień przez zespół produkcyjny dzięki integracji z Service Connect. System sprawdza wszystkie zamówienia przypisane do określonej maszyny i powiadamia zespół, jeśli jakiekolwiek mogą być realizowane jednocześnie.

Wielu producentów metalu wykonuje tylko jedną usługę – spawanie, cięcie, powlekanie – ale firma Anchor Fabrication dostrzegła możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji. Strategicznie pozycjonowali się jako kompleksowy dostawca usług metalurgicznych i jako dostawca, który może szybciej realizować zamówienia klientów niż konkurenci, którzy oferują tylko jedną usługę – powiedział Terri Hiskey, wiceprezes ds. Globalnego marketingu produktów w firmie Epicor. Cieszymy się, że nasze rozwiązanie Epicor ERP pozwoliło Anchor Fabrication zwiększyć efektywność, a co za tym idzie dochody. – podkreśla Terri Hiskey

 

Epicor® Manufacturing to rozbudowany pakiet rozwiązań umożliwiający planowanie, harmonogramowanie, realizację oraz monitorowanie produkcji. Jako wieloletni partner tej marki, oferujemy kompleksowe wdrożenie systemu w Twoim przedsiębiorstwie.

Więcej informacji: https://l-systems.pl/ofertadlafirm/epicor/epicor10/epicorprodukcja/

linia