USTER

Ujednolicenie procesów w placówkach na całym świecie - system ERP od IFS w USTER Technologies

Uster technologies 1200x800 fiolet

Firma Uster Technologies, światowej klasy producent oprzyrządowania i systemów do testowania i monitorowania tekstyliów, zdecydował się na wdrożenie systemu IFS Applications we wszystkich swoich placówkach- w Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Izraelu, Turcji, Chinach i Indiach. Zaimplementowane funkcjonalności mają obsługiwać łańcuch wartości, w jednakowy sposób w całej firmie.

 

Uster Technologies to przede wszystkim profesjonalizm poparty doświadczeniem. Firma ta od 70 lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości technologie do testowania i monitorowania tekstyliów, wyznaczając tym samym trendy w tej branży. Uster nie tylko wytwarza urządzenia, ale także świadczy profesjonalne usługi doradcze dla swoich klientów. Chcąc utrzymać wysoką produktywność i pozycję lidera, spółka zdecydowała się na wymianę swojego przestarzałego systemu biznesowego. Po przeanalizowaniu ofert od czołowych dostawców, firma zdecydowała się na zakup oprogramowania naszego partnera – firmy IFS, w usłudze IFS Managed Cloud™ na platformie Microsoft Azure. Jak podkreśla Michael Suderow, dyrektor finansowy firmy Uster Technologies, o wyborze zadecydowały niezawodne funkcje branżowe zawarte w rozwiązaniu, oraz specjalistyczna wiedza zespołu wdrażającego:

 

Znaleźliśmy w IFS partnera w dziedzinie ERP, który rozumie zarówno naszą działalność, jak i nasze potrzeby, jako przedsiębiorstwa średniej wielkości działającego na skalę globalną. Od samego początku mieliśmy poczucie, że możemy współpracować na partnerskich zasadach. Możemy zdać się na firmę IFS jako partnera biznesowego, a nie tylko tradycyjnego dostawcę oprogramowania, a to pozwala nam testować technologie Przemysłu 4.0, takie jak internet rzeczy (IoT), i za ich pomocą lepiej dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych oraz pokonać konkurencję.”- podkreśla Michael Suderow.

 

Dobrze dopasowane rozwiązanie i kompetentny zespół wdrożeniowy to podstawy sukcesu implementacji nowego systemu. Jeśli Ty też myślisz o zakupie nowego oprogramowania ERP do swojej firmy i zdecydowałeś się na rozwiązanie marki IFS, zapraszamy do nas. Jako partner wdrożeniowy oferujemy kompleksową instalację systemu IFS Applications. Więcej na ten temat tutaj: https://l-systems.pl/branzowe/

 

Źródło IFS.

linia