Realizacja produkcji


Produkcja to jeden z najważniejszych segmentów rynku. System IFS Applications, dzięki zaawansowanej funkcjonalności zarządzania projektami i obiegiem dokumentów jest idealnym rozwiązaniem dla producentów przemysłowych, w tym: producentów działających w modelu projektowania na zamówienie (ETO), konfiguracji na zamówienie (CTO) i produkcji na zamówienie (MTO) oraz w modelu produkcji mieszanej. System wspiera również skutecznie produkcję wyrobów niestandardowych.

Niezależnie od typu produkcji realizowanej przez przedsiębiorstwo system ERP IFS Applications wspiera realizację  produkcji procesowej, projektowej, dyskretnej czy powtarzalnej.  

Czołowi producenci wykorzystują narzędzia biznesowe, które pozwalają im szybko radzić sobie ze zmianami i czerpać z nich korzyści. IFS Applications to zintegrowany pakiet aplikacji, zaprojektowany tak, by spełniać wymogi każdego rodzaju działalności produkcyjnej. Jego globalne funkcje, dostępne w wielu modelach produkcji, zapewnią efektywną platformę dla zmian, która może wspierać nowe produkty, usługi serwisowe i kanały.

IFS - system ERP - szczegóły

Kontakt

L-Systems sp. z o.o. spółka komandytowa

Biuro Poznań:

ul. Obornicka 330, 60-689 Poznań

Biuro Piła:

ul. Okrzei 18/102, 64-920 Piła

L-Systems@L-Systems.pl

www.L-Systems.pl

+48 67 349 11 09