Rosnące zainteresowanie Multi- Robotem L-Systems

Zainteresowanie naszym Multi- Robotem wciąż rośnie!

Rosnące zainteresowanie Multi- Robotem L-Systems

Tym razem naszą firmę odwiedziła telewizja WTK, która przeprowadziła wywiad na temat powstającego tutaj innowacyjnego systemu mogącego  odmienić nie tylko Wielkopolskę, ale cały świat !

– Multi-Robot ma umożliwić nam obsługę typowych zdarzeń występujących w firmie produkcyjnej – mówi Robert Pawlak, prezes L-Systems – Jakiekolwiek typowe niestabilności zostaną przez system rozwiązane – dodaje.

Multi-Robot jest systemem do zarządzania produkcją, oparty o koncepcję agentów. Przedsięwzięcie jest realizowane przy udziale Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk.

Nowoczesny projekt tworzony w pilskim i poznańskim biurze L-Systems, niedługo przejdzie z fazy projektowania do fazy badawczej. Niebawem, bowiem już w pierwszym kwartale 2021 r. zakończone zostaną prace nad prototypem. Zainteresowanie rozwiązaniem wyprzedza jego dostępność. Telewizja WTK w minionym tygodniu przeprowadziła wywiad z prezesem firmy Robertem Pawlakiem oraz kierownikiem ds. przemysłu 4.0 Pawłem Zającem, który można obejrzeć poniżej:

(Powyższy fragment materiału należy do telewizji WTK, całość filmu do obejrzenia pod linkiem: Zmieniamy Wielkopolskę – Unia stawia na innowacje – WTK.PL)

linia