Międzynarodowy usługodawca i deweloper stawia na IFS Cloud

Międzynarodowy usługodawca i deweloper stawia na IFS Cloud

IFS Cloud pomoże holenderskiej firmie Van Oord przy optymalizacji zasobów, poprawie jakości danych oraz zwiększeniu kontroli nad projektami i łańcuchem dostaw.

Van Oord, renomowany międzynarodowy wykonawca prac na morzu, wybiera system IFS Cloud, aby zautomatyzować i uprościć swoje operacje biznesowe. Nowe rozwiązanie ERP wesprze firmę w dążeniu do zwiększenia przychodów i zdobycia przewagi konkurencyjnej poprzez wprowadzenie transformacji cyfrowej i usprawnienie operacji w całej organizacji.

Van Oord wykorzysta system IFS Cloud jako kluczowy element nowego programu transformacji biznesowej o nazwie „Founding the Future”, który stanowi część strategii rozwoju przedsiębiorstwa na lata 2030.

Rozpoczęcie implementacji jest zaplanowane na początek 2024 roku, z zamiarem rozszerzenia rozwiązania na 45 krajów.

Frank Beerlage, Dyrektor Zarządzający IFS Benelux & DACH, podkreślił, że działanie w coraz bardziej złożonym i wieloaspektowym sektorze morskim wymaga od firm korzystania z najnowszych zautomatyzowanych technologii cyfrowych, aby sprostać rosnącym wyzwaniom, prześcignąć konkurencję i wyróżnić się w tłumie. IFS Cloud wesprze Van Oord w osiągnięciu tych celów.

Źródło: IFS.com
Zdjęcia: vanoord.com