IFS Cloud wyborem wiodących firm

IFS Cloud dla światowych marek

IFS Clud Wyborem wiodących firm

Duże firmy stawiają na rozwiązanie IFS. Kluczowe branże – od produkcji i usługi, po inżynierię i zasoby energetyczne – decydują się na możliwości IFS Cloud. Rozwiązaniu zaufały już, między innymi, takie wiodące marki jak GED Integrated Solutions i Monarch Landscape Companies. Obie firmy zdecydowały się na przejście na IFS Cloud. Po zadowalających latach korzystania z poprzedniej wersji oprogramowania IFS, przyszedł czas na uaktualnienie systemu, które umożliwi rozszerzenie dotychczasowych korzyści biznesowych firm.

GED jest głównym producentem drzwi i okien w Ameryce Północnej. Pionierzy w wykorzystywaniu robotyki, automatyzacji i technologii przy procesach produkcyjnych w swojej branży, zdecydowali się na aktualizację systemu IFS Applications 9 do IFS Cloud. Dzięki przejściu na nowocześniejsze rozwiązanie, firma zyska możliwość korzystania z funkcji otwartego interfejsu API do integracji aplikacji, w tym także własnego rozwiązania GED, obsługującego procesy programistyczne. Wdrożenie jednego, płynnego rozwiązania pozwoli także na skrócenie czasu realizacji projektów dzięki lepszej organizacji techników serwisowych i personelu każdego działu.

„O wiele łatwiej uzasadnić nam przejście na IFS Cloud, wiedząc, że jest ono trwałe (evergreen),  co oznacza, że nie trzeba powtarzać pełnych aktualizacji systemowych” – wyjaśnia Brett Erway, kierownik IT w GED Integrated Solutions. „Korzystanie z otwartego interfejsu API oprogramowania będzie mieć duże znaczenie dla zespołu GED, które pomoże nam być na bieżąco z naszymi umowami serwisowymi. Pracownicy mogą dostosowywać własne pulpity nawigacyjne i sposób pracy (workflow) oraz uzyskać dostęp do kluczowych danych dotyczących m.in. stanu maszyn i zamówionych części. Tak pozyskane informacje przełożą się na świadczenie lepszych usług naszym Klientom. Korzystanie przez wszystkich użytkowników z takiej samej bazy danych, zmieni dla nas zasady gry – jesteśmy podekscytowani obserwując jak to się rozwinie.” – dodaje.

Firma Monarch oferuje usługi związane z kształtowaniem krajobrazu, które łączy ze zrównoważonym rozwojem i gospodarką wodną. W celu zwiększenia efektywności przechwytywania i analizowania danych, wykorzystywanych przy podejmowaniu kluczowych decyzji, zespół podjął decyzję dotyczącą uaktualnienia firmowego oprogramowania. Przyjęte rozwiązanie IFS Cloud zapewni użytkownikom lepsze bezpieczeństwo, pozwalając im na wprowadzanie i uzyskiwanie dostępu do informacji w bazie danych, dając firmie możliwość połączenia rozwiązania IFS ze sztuczną inteligencją (AI) i uczeniem maszynowym (ML).

„IFS Cloud zapewni bezpośredni dostęp do tworzonego przez nas jeziora danych (data lake). W dłuższej perspektywie dane będą zasilać analitykę, która pomoże nam zrozumieć kluczowe trendy rynkowe, od zmian w godzinach nadliczbowych po długoterminowe ceny nawozów. Wpłynie to na nasze terminowe raportowanie i dodatkowe wyceny, co pomoże nam podejmować szybsze i skuteczniejsze decyzje, które bezpośrednio poprawią nasz przepływ pracy (workflow) i wrażenia klientów (customer experience)” – komentuje Steve Pomush, dyrektor ds. IT w Monarch.