Europejski lider e-commerce wybiera Oracle Cloud

Europejski lider e-commerce wybiera Oracle Cloud

Europejski lider e-commerce wybiera Oracle Cloud

Modivo to lider sprzedaży obuwia, toreb i akcesoriów modowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją firmy na rynki zagraniczne, polskie przedsiębiorstwo postanowiło usprawnić i zautomatyzować swoje procesy biznesowe i zainwestować w rozwiązanie Oracle Cloud.

Wdrożenie platformy Oracle umożliwi firmie Modivo przeprowadzać bardziej zintegrowane i inteligentne procesy planowania oraz efektywnie poprawić jakość obsługi konsumenta. Nowe rozwiązanie systemowe lepiej dostosuje biznes przedsiębiorstwa do wysokich wymagań klientów, oferując im zawsze optymalny i szeroko dostępny asortyment.

Dzięki przyjęciu rozwiązania Oracle Retail Merchandise Financial Planning, Modivo może skuteczniej wspierać rozwijającą się działalność firmy. Celem przedsiębiorstwa jest ograniczenie czasu poświęcanego na ręczne zestawienia danych, a rozwinięcie działań poświęcanych analizie oraz identyfikacji możliwości polepszenia rentowności biznesu.

Inwestycja w chmurową usługę pozwoli na proaktywnie zarządzanie procesami zakupowymi i lepszą koncentrację na podstawowej działalności przy wykorzystaniu wbudowanej mocy uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Źródło: Oracle.com.pl