Epicor wygrywa konkurs Motorola Solutions

Epicor wygrywa konkurs Motorola Solutions App Challenge

Epicor wygrywa konkurs Motorola Solutions

Firma Epicor zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie Motorola Solutions App Challenge w Hongkongu. Światowy lider oprogramowania dla przedsiębiorstw opracował aplikację do zarządzania magazynem, rozpracowującą typowe problemy operacyjne – od zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom po poprawę wydajności i efektywności pracy.

Dzięki wykorzystaniu platformy produkcyjnej Kinetic, aplikacja Epicor Warehouse pozwoliła sprostać kluczowym wyzwaniom związanym z zarządzaniem magazynem, takim jak:

  • Ręcznie wykonywane operacje, które przyczyniały się do tworzenia nadmiarowych procedur skutkujących zwiększeniem kosztów pracy, pojawianiem się niedokładności danych i występowaniem błędów ludzkich;
  • Brak identyfikowalności i kontroli jakości, który prowadził do niedokładności w stanach magazynowych;
  • Brak widoczności bieżącego stanu magazynowego, wygasających bądź wygasłych SKU, oczekujących zamówień i wymaganych materiałów;
  • Niewłaściwa konserwacja spowodowana złym zarządzaniem operacyjnym i aktywami przedsiębiorstwa.

Zastosowanie rozwiązania Epicor wykazało wzrost szybkości realizacji zamówień, zmniejszenie kosztów operacyjnych, lepszą wydajność i poprawę czasu pracy. Dzięki aplikacji przedsiębiorstwo było także w stanie podejmować szybciej właściwe decyzje i skuteczniej zarządzać procesami operacyjnymi firmy, które przyczyniły się do usatysfakcjonowania oczekiwań i większego zadowolenia klientów.

Źródło: Epicor.com

„Ponad 21 000 klientów na całym świecie każdego dnia polega na naszej fachowej wiedzy, aby zapewnić swoim firmom przewagę konkurencyjną. Ta nagroda pokazuje, że mogą nam zaufać. Pejzaż biznesowy znacznie się rozwinął w ciągu ostatnich dwóch lat, zwłaszcza w związku z przyspieszeniem cyfryzacji. To milowe zwycięstwo uznaje nas za czołowego dostawcę rozwiązań, które skutecznie pomaga swoim klientom w rozwoju i transformacji operacji, osiągając przy tym większą wydajność i produktywność” – mówi Vincent Tang, wiceprezes regionalny Epicor Asia.