Europejski lider branży meblarskiej stawia na IFS Cloud

Nowy Styl stawia na rozwiązanie IFS Cloud

Europejski lider branży meblarskiej stawia na IFS Cloud

Nowy Styl to europejski lider branży meblarskiej specjalizujący się w aranżacji biur i przestrzeni publicznych. W związku z dynamicznym rozwojem marki na rynku międzynarodowym, polskie przedsiębiorstwo zdecydowało się na modernizację dotychczas wykorzystywanego oprogramowania ERP i przejście do najnowszego rozwiązania – IFS Cloud. Aktualizacja systemu zapewni firmie oczekiwaną elastyczność biznesową, wydajność operacyjną oraz efektywne wsparcie przy dalszym rozwoju.

Wdrożenie chmury pomoże firmie ułatwić funkcjonowanie procesów biznesowych, jak również procesów obsługi klienta i działań operacyjnych. Dzięki możliwością IFS Cloud Nowy Styl zwiększy wydajność w zakresie produkcji, łańcucha dostaw, dystrybucji, finansów, planowania zasobów, czy zarządzania aktywami. Uaktualniony system umożliwi stopniowe dodawanie nowych funkcji według potrzeb przedsiębiorstwa, w tym także do najnowszych technologii opartych na sztucznej inteligencji oraz narzędzi zapewniających zaawansowaną automatyzację.

Po wdrożeniu aktualizacji systemu, Nowy Styl planuje skupić się przede wszystkim na zwiększeniu wydajności planowania produkcji. IFS Cloud wesprze także automatyzację realizacji produkcji (MES) w celu szybszego przesyłania informacji do hali produkcyjnych. W przyszłości firma planuje wykorzystać możliwości systemu również przy optymalizacji i automatyzacji procesów wysyłkowych oraz przy usprawnieniu harmonogramu produkcji.

Źródło: IFS.com

Już wkrótce fani piłki nożnej z całego świata poznają wysoką jakość produktów Nowego Stylu. Staliśmy się ekspertami w aranżacji przestrzeni audytoryjnych i osiągnęliśmy poziom mistrzostw! Jesteśmy dumni, że zainstalujemy krzesła Nowy Styl na sześciu stadionach, które są budowane na Mistrzostwa Świata FIFA w Katarze 2022. Osiągnięcie to pokazuje szybką ścieżkę rozwoju Nowego Stylu i konieczność wdrożenia dodatkowych modułów IFS Cloud w celu spełnienia naszych oczekiwań dotyczących łańcucha dostaw i produkcji. Elastyczna architektura komponentów rozwiązania pomoże ułatwić te procesy. Nowy Styl postrzega IFS Cloud także jako przyszłościowe rozwiązanie, które pomoże przygotować firmę na przyszłość zaawansowanej automatyzacji i sztucznej inteligencji (AI)” – mówi Mariusz Sobociński, Dyrektor Analityków IT & Business w Nowym Stylu.