Dostawca nowoczesnych technologii wybiera IFS Cloud

Dostawca nowoczesnych technologii materiałowych wybiera IFS Cloud

Dostawca nowoczesnych technologii wybiera IFS Cloud

Czołowy fiński dostawca inteligentnych technologii materiałowych, Bang & Bonsomer, postanowił zaktualizować swoje oprogramowanie do rozwiązania IFS Cloud ERP w celu wsparcia kluczowych obszarów działalności, takich jak łańcuch dostaw, finanse, produkcja i zarządzanie kosztami aktywów.

Firma Bang & Bonsomer poszukiwała solidnego i elastycznego systemu ERP, który umożliwiłby jej przeprowadzenie transformacji cyfrowej i wprowadzenie nowoczesnych metod pracy. Dzięki IFS Cloud możliwe będzie zautomatyzowanie operacji, zapewnienie płynnych procesów i lepsza integracja z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi aplikacjami.

Implementacja IFS Cloud zapewni Bang & Bonsomer platformę „evergreen”, co oznacza, że firma będzie elastycznie reagować na zmieniające się warunki rynkowe i zyska większą strategiczną kontrolę. Wybór tego rozwiązania umożliwi również firmie zwiększenie widoczności i nadzoru finansowego dzięki ustalonej umowie o stałym okresie trwania.

Bang & Bonsomer uznało IFS za doskonałego partnera strategicznego, który pomoże w ekspansji na nowe rynki Europy Zachodniej oraz przyczyni się do wzrostu poprzez przejęcia, jednocześnie radząc sobie z złożonymi wyzwaniami makroekonomicznymi.

Pierwszym krokiem Bang & Bonsomer będzie wdrożenie modułów IFS Cloud dotyczących zarządzania łańcuchem dostaw, finansów, produkcji i zarządzania kosztami aktywów. Po zakończeniu tego procesu IFS będzie ściśle współpracować z klientem, aby zapewnić płynne wdrożenie rozwiązania dla 200 użytkowników z dziewięciu krajów.

Źródło: IFS.com

„Uaktualnienie do IFS Cloud pozwoli nam skuteczniej zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, które są nieodłączne w każdej transformacji biznesowej. Na przykład, możemy zastąpić konieczność dodawania zewnętrznych systemów do automatyzacji za pomocą możliwości automatyzacji procesów i przepływów pracy oferowanych przez IFS. Będziemy mogli pozostać zawsze na bieżącej wersji bez konieczności przeprowadzania aktualizacji i kontynuować proces cyfryzacji bez obaw o złożone integracje. IFS Cloud to doskonałe rozwiązanie do przyspieszenia naszej obecnej ścieżki rozwojowej” – mówi Tero Törnqvist, Group ICT Manager w Bang & Bonsomer.